Abiye Tulum Modelleri

0

Bayanlar rahat kullanımı ve şık görünüşü nedeni ile tulum giymeyi severler. Tek parça halindeki bu giysi zayıf bayanların üzerinde çok güzel durmakta. Abiye tulum, normal tulumların özel gün ve gecelerde giyilebilecek şekilde tasarlanmış halidir.

Sıcak yaz aylarında bayanların özel davetlerde kullanabilecekleri tulumlar, son dönemlerde kışın da abiye modelleri arasında önemli bir yere sahiptir. Bu yazımızda modayı yakından takip eden ve katıldıkları davetlerde şıklıkları ile ortamın yıldızı olmak isteyen bayanlar için, abiye tulum modelleri ile ilgili en şık görselleri paylaşıyoruz.

Bu sezon, şık ve ışıltılı abiye elbiselerden hoşlanan bayanlar için tasarlanan parlak ve gösterişli abiye tulum modellerinden 2 tane örneği sizlerle paylaşıyoruz. Tulum denince aklımıza gelen bol ve dökümlü modeller bu sezon yerini daha farklı tasarımlara bırakmış gibi görünüyor.

Çoğunluğu bol ve uzun paça olan abiye tulumlardan bazıları aşağıdaki gibi dar ve kısa paça olarak da karşımıza çıkabiliyor. Derin göğüs dekoltesi ve parlak taşlarla süslü tasarımı ile çoğu abiye elbiseyi gölgede bırakabilecek 2. resimdeki tulum, her türlü gece davetinde rahatlıkla giyilebilir.

Abiye modelleri denince akla ilk gelen renklerden olan kırmızı ve tonları, abiye tulum modellerinde de en favori renkler arasında bulunuyor. Kimi dantelli, kimi sade olan bu modeller arasında uzun kollu, askılı ve straplez abiye tulum modellerinden birkaç kareyi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Abiye modelleri arasında tek omuzludan boyundan bağlamalıya, dantelliden yırtmaçlıya birçok şık ve modern tasarım bulunmakta. Bu sezon abiye tulumların bazılarında kol veya bacak kısımlarında transparan kumaş kullanıldığını görüyoruz. Siyah rengin hakim olduğu tulumların bol paça olması, bayanların bunların altına istedikleri uzun topuklu ayakkabıları giyerek daha uzun boylu ve zayıf görünmelerine yardımcı oluyor.

Abiye tulum modellerinde bu yıl siyah ve beyazın sıklıkla bir arada kullanıldığını görüyoruz. Uygun bir çanta ya da kemerle kullanılan bu tulumlarla özel davetlerin yıldızı olabilirsiniz.

Sadeliğin ve masumiyetin simgesi olan beyaz rengin abiye tulumlara ne kadar yakıştığını aşağıdaki karelerde açıkça görmekteyiz. Özel anlarında bir kuğu gibi zarif görünmek isteyen bayanlar en şık abiye modeleri arasında yer alan aşağıdaki tasarımları tercih edebilirler. Bu yıl abiye tulumlarda dikkat çekici, ince ve şık kemerler kullanıldığını görüyoruz. Bu şekilde bayanların düzgün fiziği ve ince beli ortaya çıkıyor.

Tıpkı abiye elbiselerde olduğu gibi abiye tulumlarda da bu sezon,  parlak taşlara ve zarif işlemelere rastlıyoruz. Derin V dekolteli tasarımların bu yıl bayanların en çok tercih edeceği tulum modellerinden birisi olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Bu sezon bazı abiye tulumlarda kullanılan etek şeklindeki parçalar onlara çok modern ve şık bir hava katarken, bazı tulumlarda da çiçek ve fiyonk gibi aksesuarların kullanıldığını görüyoruz.

Sezonun trendleri arasında sırt dekolteli abiye tulum modelleri ilk sıralarda yer alıyor. Cesur bayanların tercihi olan straplez kesim tulumlar da 2016 yılında en çok karşılaşacağımız modeller arasında bulunuyor.

Yukarıda sizlerle abiye tulum modelleri ile ilgili en şık tasarımlardan örnekler paylaşıyoruz. Bunları inceleyerek siz de tarzınıza en uygun abiye tulumu seçebilir, böylece katılacağınız davetlerin en şık ve havalı bayanları arasına girebilirsiniz.

İlgili yazı: Taşlı Abiye Modelleri

Cevap bırakın