• TARİH: 16.08.2019
Akrep Burcu Hangi Ay

Akrep Burcu Hangi Ay

Genellikle kişiler tarafından Zodyak’ın en tehlikeli burcu olarak görülen akrep burcu tarihi 24 Ekim 22 Kasım tarihleri arasındadır. Akrep burçları ciddidir ve hayatı, çevrelerindeki insanları da çok fazla ciddiye almaktadırlar. Aynı zamanda çok iyi gözlem yapar ve sezgilerini çok iyi kullanabilirler. Akrep burcu insanları güvenilir ve sadıktır böylelikle, yalan söyleyen insanları kolaylıkla yakalayabilir ve üstesinden gelebilirler.

Akrep burçları, hayatı her zaman uç noktalarda yaşarlar ve onlar için az diye bir şey yoktur. Bir şey ya vardır ya da yoktur. Akrep burçlarının sevgileri veya nefretleri gözlerinden okunabilir, onlar ne yapacaklarını her zaman çok iyi bilirler ve ne istedikleri her zaman açıktır. Amaçlarına giden yolda her şey onlar için uygundur.

Akrep Burcu Tarihi

Akrep burcu doğum tarihi, makalenin başında da belirtildiği gibi 24 Ekim ile 22 Kasım aylarını kapsamaktadır. Bu tarihler, akrep burcu tarihleri olarak bilinmektedir. Bir kişinin akrep burcu tarihi aralarında doğduğunu anlayabilmesi için doğum tarihini net olarak bilmesi yeterlidir.

Hangi ayların akrep burcunu kapsadığını anlamak için de internete akrep burcu tarihi öğren yazması yeterli olacaktır. Bu sitelerden hem burçlar öğrenilip hem de sahip olunan burç hakkında detaylı bilgilere de erişilebilmektedir. Örneğin bir bebek 3 Kasım tarihinde dünyaya geldiyse akrep burcu tarihi olarak geçen aylarda doğmuş olur ve akrep burcunun özelliklerini taşır.

Akrep Burcunun Olumlu Ve Olumsuz Yönleri Nelerdir?

Akrep burçları çok güvenilir ve sadıktırlar. Ayrıca çok da yaratıcı olmaktadırlar. Tutkulu, duygusal ve çekici olmaları da diğer olumlu özellikleri arasındadır. Bunların yanı sıra sabırlı ve tutumludurlar, işlerine çok fazla önem verirler. Olumsuz özellikleri ise çok çabuk sinirlenmeleri ve sinirlendiklerinde yıkıcı olmalarıdır. Bunaltan kıskançlıkları vardır ve çok fazla sahiplenirler. Uyum sağlamak konusunda zorlanırlar ve kuşkucudurlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?