• TARİH: 11.08.2019
Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadını dışarıdan insanlara iç çektirecek kadar güzel bir görüntüye sahiptir. Çok derin bakışları vardır. Bu bakışları bazen insanları rahatsız etmekte, bazense etkilemektedir. Alınları yapı olarak geniştir. Yüzleri ise yuvarlak bir şekle sahiptir. Genelde çene yapıları köşelidir. Dolgun dudaklara sahiptirler. Dikkat çekici yürüyüş tarzı vardır. Yemek yemeye aşırı düşkündürler. Genelde koyu renkli giysiler giymeyi tercih ederler ve çekici giymeyi çok iyi başarırlar. Modayı yakından takip ederler.

 • Akrep burcu kadınları çok cazibeli, azimli, uyanık, dürüst, gururlu, sezgileri güçlü ve oldukça hırslıdırlar.
 • Bütün bu özellikleri ile Akrep burcu kadınlarını tanımak oldukça basittir.
 • Çok hoş derecede bir mizaca sahiptirler.
 • Mütevazi, alçak gönüllü ve yumuşak bir kişiliğe sahiptirler.
 • Fakat mağrur ve çok kibirlidirler.
 • Akrep burcu kadınları her zaman kıskançtırlar ve bu onların temelinde vardır.
 • Kendinden daha üst seviyede olan kişileri, kendisinin sahip olduklarından çok daha iyilerine sahip kişileri, sevdiği erkeği ve arkadaşlarını her daim kıskanır.
 • Akrep burcu kadınları için dostluk ve arkadaşlık ilişkileri çok önemlidir.
 • Her önüne gelenle arkadaş olmazlar.
 • Arkadaşlarını hep özenli bir şekilde seçerler.
 • İnsanlara güvenmesi zaman alır bu sebepten onlarla arkadaşlık kurabilmek zordur.

Akrep Burcu Kadını Cinsellik

Akrep burcu kadınları cinsellik ile özdeşleştirilmiş olup, çekiciliklerine erkekler karşı koyamaz. Cinsel birliktelik olmayan bir ilişki onlar için mümkün değildir. Aşık olmadıkları kişiler ile beraber olmazlar. Akrep burcu kadınlarının fantezi dünyaları oldukça geniştir bunu da karşı taraf ile paylaşmaktan hiçbir zaman çekinmezler ve direk uygulamaya geçmek isterler. Diğer burca sahip kadınların akıllarının ucundan geçmeyecek uyarıcılar, akrep burcu olan kadınların akıllarına gelir. Özetle bir akrep burcu kadını bir erkeği elde etmek isterse buna engel olabilmek pek mümkün değildir.

Akrep Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır

Akrep burcu kadınları karşı taraf ile paylaşımlar yapmaktan, zamanını onunla geçirmekten, beraber özel zamanlar yaşamaktan çok hoşlanırlar. Gizemli şeyler çok ilgilerini çeker ve araştırmayı çok severler. Moda ile ilgili konuları takip etmekten çok hoşlanırlar. Kıyafet seçimlerinde oldukça iyidirler. Alışveriş yapmaktan büyük keyif alırlar. Boş zamanlarını alışverişle geçirmekten hiç çekinmezler.

Akrep Burcu Kadını Aşk

Akrep burcu kadınları aşk yaşamlarında dayanılmaz derecede çok etkiye sahiptirler. İlişkinin başladığı ilk tarihten son tarihe kadar bu etki sürer. Oldukça çekicidirler. Aşk hayatlarında gizemlidirler. Dışarıdan aşk yaşamlarında serbest görünürler fakat iç dünyalarında narin ve çabuk kırılan kişiliğe sahiptirler. Akrep burcu kadınları ciddi ilişkileri dışında, kısa süren duygular içermeyen ilişkiler kurmak ister. Bunun sebebi yara almayı istemiyor olmalarıdır. Akrep burcu kadınları aşık olduğu kişileri çok kıskanır ve çok sahiplenirler. Karşı taraftan sonsuz güven, sevgi ve saygı beklerler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?