• TARİH: 18.08.2019
Akrep Burcu Yükseleni

Akrep Burcu Yükseleni

Yükselen akrep burcu, duygusal anlamda oldukça güçlü karaktere sahiptir. Kararları ve etki alanları oldukça güçlüdür. Hırslı bir yapılarının yanı sıra eleştirisel yönleri de vardır. Bazen sert yapıya bürünmekle birlikte, güçlü sözleri kırıcı hale gelebilmektedir. Bu akrep burcunun olumsuz özellikleri arasındadır. 

Yükselen Akrep Burcu Kadını

Yükselen akrep burcu kadını, fiziksel olarak güzel bir kadındır. Yönetmeyi çok sevmelerine rağmen, bu yönlerini açıkça belli etmezler.

  • Gizli yönetim ve kararlarda son sözü söyleme durumu oldukça güçlüdür.
  • Hayatlarında değişime önem verirler ve sürekli aynı hayata devam edemezler.
  • Bu durum onları hem hareketli hem de değişken bir yapıya sokmaktadır.
  • Kararları konusunda sert bir tutuma sahip olsalar bile muhakkak hayatlarının bir yönünde değişimi uygularlar.
  • Monotonluğu asla kabul edemezler.
  • Eleştiri yapmayı sevseler de kendileri eleştirildiği zaman pek hoşlanmazlar.
  • Bu nedenle hem sosyal hayatlarında hem de ilişkileri konusunda bazen yalnız durumdadırlar.
  • Ama genel olarak ilişkilerinde gizli maceralara atılmayı severler, ufak bir kaçamak bile onları oldukça heyecanlandırmaktadır.

Akrep burcu yükseleni, yönetici gezegenin etkisi ile bazen daha olumlu bazen de daha olumsuz bir burç haline gelmektedir. Burada yükselenin büyük etkisi bulunmaktadır. Akrep burcunun yükseleni yine bir akrep olunca duygusal hırsları onları oldukça mistik ve gizemli bir yapıya sokmaktadır. Özellikle yükselen akrep burcu özellikleri arasında sezgilerin kuvvetli oluşu ve olayların gidişatını tahmin etme durumu ortaya çıkmaktadır.

Bu durum akrep burcu yükselen olduğunda meydana gelmektedir. Gizemli duruşlarının yanı sıra gücü seven, hakim bir karakterleri vardır. Kalabalık bir ortamda bile akrep burcunu kolaylıkla duruşları sayesinde seçebilirsiniz. Kendine inanan ve kendine güveni sonsuz olan bir burçtur. Yükselen burcunun akrep olması ile bu özellik daha da artmaktadır. Kendilerine olan güvenleri bazen topluluk içinde dışlanmalara neden olsa bile, kararlarından asla vazgeçmezler. İlişki anlamında da sert bir karaktere sahiptirler. Bu nedenle kimse onları peşlerinden koşturamaz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?