• TARİH: 22.08.2019
Aslan Burcunun Yükseleni

Aslan Burcunun Yükseleni

Aslan burcunun özellikleri dikkat çekicilik, dürüstlük, cömertlik, asalet, yüksek sezgi gibi konuları içerir. Aslanlar, ateş elementindendir. Özgüvenleri her zaman yüksektir. Yükselen aslan burcu olanlar da tıpkı aslan burcu gibi gösterişli yapılarıyla dikkat çeker. Yönetici gezegeni güneş olan aslan burcu erkek ve kadınlarının girdikleri her ortamda gözleri üzerlerine çekmekte üstlerine yoktur. Bu nedenle aslan burcu yükselen taşıyan diğer burçlar da aslan burcunun bu gösterişli özelliğinden bir parça taşırlar.

Aslanda hakimiyet kurma tutkusu vardır. Gezegenleri etrafında döndüren güneş gibi ışık, ısı saçmak, en parlak olmak ve diğerlerini yönetmek ister. Önemli liderler tarih boyunca hep aslan burçlarından çıkmıştır. Aslan burcu insanlara genelde sinirlenseniz bile onlardan ayrı duramazsınız. Kedi gibi sempatik tavırları, ortama hakim aslan bakışları, gülmeden duramayacağınız esprileri ve elbette sıcaklığı ve çekiciliğiyle sizi yine kendine çekmeye başlar. Bir bakarsınız etrafında dönmeye çoktan başlamışsınız.

Aslan Burcu Yükselen Terazi

Kendi aslan burcu yükselen terazi olan kişiler (özellikle bayanlar) cazibeleriyle dikkat çeken kişilerdir. Çünkü yönetici gezegeni aşk tanrıçası Venüs olan terazi burcu, güzelliği temsil eder. Bu burcun bayanları oldukça güzel ve zariftir. Aslan çekiciliği ile terazi zarafeti birleşince bu burçlara bayanlar burçlar aleminde tarzlarıyla dikkat çeken hanımlardır.

Aslan Burcu Yükselen Akrep

Kendi aslan burcu yükselen akrep olanlar ise akrep burcunun kinciliği ve ateşli özellikleriyle aslan burcunun dik başlı ve asla anlaşma kabul etmeyen özelliklerini üzerlerinde taşıyan kişilerdir. Bunun yanında cömertlikleriyle de ön plana çıkarlar ve adaletsizlikler karşısında hiçbir şekilde susamazlar. Yükseleni aslan olan akrepler, keskin adalet fikirlerine sahip, cömert, biraz dik başlı ama genelde mert kişilerdir. Tıpkı yükseleni aslan olan teraziler gibi bu yükselen burç ilişkisinin bayanları güzellikleri ve çekicilikleriyle dikkat çeker. İsteyip elde edemediği erkek yoktur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?