• TARİH: 16.08.2019
Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri

Sonsuzluğun burcu olarak nitelendirilen balık burcu, mistik düşünce yapılarına sahiptir. Bütün burçlar arasında balık burcu kadar mistik düşünceli olanını bulmak zordur. Etrafındaki insanlardan üstün olsalar bile, bunu belli etmek istemezler. Çünkü çok alçakgönüllülerdir. İçinde fırtınalar kopsa bile, görüntü itibariyle oldukça sakindirler. Duygular, bilinçdışı olaylar, sezgiler ve hayal kurabilmek balık burçları için oldukça önemlidir.

Balık Burcu Özellikleri Kadın

Hırslı ve inatçı olmak balık burcu kadını özellikleri arasında yer alır. Balık burcu kadınları eğer bir şeyi elde etmeyi çok isterlerse, onu mutlaka elde ederler. Çekici bir görünüme sahip olan balık burcu kadınları sevecen ve iyi huyludur.

Duygusal ve romantik balık burcu özellikleri kadın bireyleri evlerine bağlı birer insan yapmaktadır. Balık burcu kadınları evde oldukları zaman kendilerini rahat, mutlu ve huzurlu hissederler. Toplum içerisinde takdir ve saygı görmeyi çok isterler. Bütün bunlara sahiplerse, kendileriyle gurur duyarlar. Sürekli hayal kuran balık burcu kadını, hayallerinin de peşinden gitmek ister. Hayalleri imkansız bile olsa, kurdukları hayal ile dalga geçilmesinden hiç hoşlanmazlar. Dolayısıyla hayalleri ile dalga geçen insanlara dayanamazlar.

Balık Burcu Özellikleri Erkek

Aşırı derecede romantik olmak, balık burcu özellikleri erkek bireylerin sahip olduğu en önemli özelliktir. Sadece romantik değil, aynı zamanda empati düzeyleri de oldukça yüksektir. Derin bir ilişki yaşamayı seven balık burcu erkeği, ruhunu ilişkisinin içine katmaktadır. Her zaman nazik ve beyefendi bir erkek olarak nitelendirilirler.

Cömert, sevecen ve sadık olmaları balık burcu erkeği özellikleri arasındadır. Genellikle ilk görüşte aşık olmayan balık burcu erkeği, tanıdıkça ve zamanla sevmektedir. Balık burcu erkeği her ortama ve her duruma olabildiğince uyum sağlar. Sorumluluk almak istemeyen balık burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?