• TARİH: 23.08.2019
Balık Burcunun Yükseleni

Balık Burcunun Yükseleni

Yükselen burç balık burcu olunca Neptün yönetici gezegen olarak ortaya çıkmaktadır. Neptünün etkisindeki balık burcu idealist, sosyal ve kararlı bir burç olmaktadır. Olumsuz özellikleri az olmakla birlikte oldukça kuvvetlidir. Özellikle çok inatçı olan yükselen balık burcu, kararlarının yanlış olduğunu bilseler bile asla vazgeçmezler.

Balık Burcu Olumlu özellikleri; romantik oluşu, iyimserliği, dost canlısı oluşu ve sosyal hayata verdiği önem gelmektedir. İlişkileri konusunda oldukça duyarlıdır. Şiir, edebiyat ve yazarlık duyguları gelişmiştir. Bu nedenle romantizmi oldukça güçlü yaşarlar. Çok duygusal oluşları bazen onları sulu gözlü yapsa bile oldukça pozitif ve iyimserler bir duruşları vardır. Olumsuz olaylara karşı bile hassasiyetlerini hiç kaybetmezler. 

Yükselen Balık Burcu Kadını

Yükselen balık burcu kadını, erkeğe göre biraz daha alıngandır. Bir şaka bile bazen onları kızdırabilir. Ama hem arkadaşları arasında hem de ilişki anlamında duyguları oldukça yoğundur.

  • Duygularınız gizlemeye çalışsalar bile kesinlikle kendilerini ele verirler.
  • Çünkü onlar için yapılan her şey aşk ile yapılmalıdır. Dostluğa önem verirler ve herkes onlarla dost olmak ister.
  • Çünkü yükselen balık burcu kadını karşı tarafın duygularına hem saygılı hem de önem veren bir karaktere sahiptir.
  • İnsanları incitmekten ve kırmaktan korkarlar.
  • İlişkilerinde sadakate önem vermekle birlikte, tek eşliliğe inanan bir yapıya sahiptirler.
  • Cinsellik anlamında ise sevdiği kişi ile olması onlar için ayrı bir öneme sahiptir.

Yükselen burç doğduğunuz anda ufuk çizgisinin yönetici burcu olarak kabul edilir. Ay ve ufukta yönetici konumunda olan burç ile sizin görünüşünüzü ifade eder. 

Balık Burcu Yükselen Hesaplama

Balık burcu yükselen hesaplama işlemi doğum tarihi ve doğum saatiniz ile yapılan bir hesaplamadır. Bu hesaplamaya bağlı olarak yükselen burcunuz bulunur ve yükselen burcunuz ile kendi burcunuzun görünüşü ifade edilir.

Balık Burcu Yükselen İkizler

Balık burcu yükselen ikizler olduğunda, ikizler burcunun en belirgin özelliği olan değişkenlik özelliğini almaktadır. Yükselen ikizler olduğunda balık burçları daha hareketli, neşeli ve kararsız duruma gelmektedir. Balık burcunun da bir özelliği olan derin düşünce ve duygusallık, ikizler burcunun etkisi ile biraz karmaşık hale gelse de, güçlü duyguları öğrenme yetilerini geliştirmektedir. Bilgi ve eğitime yatkın olan balık burcu, ikizler yükselen olunca meraklı bir yapıya da bürünmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?