• TARİH: 13.08.2019
Beyaz Pantolon Modası

Beyaz Pantolon Modası

Cesaretli bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan beyaz pantolon modelleri şıklığı zirveye taşımanıza olanak tanımaktadır. Beyaz pantolon modellerini birbirinden özel parçalar aracılığı ile kombin ederek trend görünüme sahip olabilirsiniz.

Beyaz İspanyol Paça Pantolon Modelleri

Beyaz İspanyol paça pantolon modellerini kot gömlekler aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Sade görünümü sevenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan kot gömlek modelleri aynı zaman da şıklığın ön plana çıkmasını destekleyecektir. Bu tarz kombinleri büzmeli çanta modelleri ile destekleyebilirsiniz. Kullanım açısından oldukça rahat olan büzmeli çanta modelleri aynı zaman da spor tarz yaratmanıza olanak tanıyacaktır.

Beyaz Dar Paça Pantolon Modelleri

Modernliğin tek adresi beyaz dar paça pantolon modelleri bu sonbaharda da çok moda oldu. Eğer bacaklarınızın kalın olmasından şikâyet eden bayanlardansanız dar paça pantolon modellerinigeri plana almalısınız. Beyaz dar paça pantolon modellerini mini büstiyerler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Beyaz rengi her ton ile kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Bu tarz kombinler de yüksek topuklu stiletto ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle vücut ölçülerinizin de orantılı görünmesine kaynaklık edebilirsiniz.

Beyaz Salaş Kumaş Pantolon Modelleri

Ofis şıklığının tek adresi beyaz kumaş pantolon modelleri bu sezon da oldukça moda oldu. Beyaz kumaş pantolon modellerini salaş bluzlar ile destekleyebilirsiniz. Klasik tarz yaratmak adına beyaz kumaş pantolon modelleri beyaz blazer ceket modelleri ile kombin edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?