• TARİH: 17.08.2019
Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkekleri, genelde orta boya sahiptirler. Burunları kemerli ve iri bir görüntüye sahiptir. Gözleri yapı olarak iri ve oldukça belirgin görünüme sahiptir. Saçları çok gürdür, çeneleri çıkıklı bir yapıya sahiptir. Alınları dardır. Kilo almaya elverişlidirler. Dikkatleri üzerlerine toplayacak kadar yakışıklıdırlar. Omuzları geniş bir yapıya sahiptir. Genel olarak spor tarzda giyinmeyi tercih ederler ve spor tarzda giyinmekten hoşlanırlar. Giysi seçiminde pastel tonlarını tercih ederler ve seçmiş oldukları her giysi kendilerine oldukça yakışır.

  • Boğa burcu erkeğinin en belirgin özelliği inatçılığıdır.
  • Bir konuda bir karar almış ise onu kararından döndürmenin neredeyse imkanı yoktur.
  • Hiç kimse onlara zorla hiçbir şey yaptıramaz.
  • Boğa burcu erkekleri kendi halinde ve sessiz bir kişiliğe sahiptir.
  • Çok sinirlendirilirse çok acımasız bir kişiye dönüşebilirler.
  • Dışarıdan çok sakin dursalar da iç dünyalarında enerjik, hareketli bir kişilik yatar.

Boğa Burcu Erkeği Cinsellik

Boğa burcu erkekleri fiziksel birlikteliğe tam olarak doğuştan hakimler. Boğa erkeklerinin dışarıdan fiziksel birliktelik hayatı, hiç renkli değil gibi görünse de aksine cinsel yaşantıları tutku dolu, aktif ve ihtiraslıdır. Fakat konu fiziksel birliktelik olunca pek de atılgan olmazlar. Partnerinden onay almadan adım atmazlar. Farklılığa hiç açık değildirler. Fakat partnerinin ısrarlarına dayanamazlar. Fiziksel birlikteliğe atılım sağlamasalar da bütün cazibesini, çekiciliğini göz önüne sererler. Aşık oldukları kişiye karşı duyarlı olan boğa erkekleri partnerini memnun edebilmek için elinden gelen çabayı sarf eder.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Boğa burcu erkekleri problem çıkarmayan, mantığından çok duyguları ile hareket eden, neşeli, etrafına pozitif enerji veren, sevecen, zeki ve düşünceli kadınlardan hoşlanır. Her konuda illa benim dediğim olacak tarzında konuşan kadınlardan hiç hoşlanmaz. Aldıkları her kararı olumlu karşılayacak, her daim desteğini esirgemeyecek, yanında olduğunu her zaman hissettirecek kadınlardan hoşlanır.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir

Boğa burcu erkekleri kolay kolay aşık olmazlar. Onların bir kızda ilk dikkat ettikleri şey dış görünümüdür. Boğa burcu erkeğini etkileyebilmek istiyorsanız, öz güvenli ve oldukça bakımlı olmanız gerekiyor. Başka şekilde onu etkileyebilmeniz baya zordur. Eğer dikkatini çekmeyi başarırsanız en önemli noktayı geçersiniz. Boğa erkekleri güzel ve bakımlı kendilerini etkilemeyi başaran kadınlara hiç dayanamazlar.

Bu evreden sonra boğa erkeği sizin hakkınızda ki her şeyi öğrenmek isteyecek ve sizi uzaktan hep izliyor olacaktır. Kendinizle alakalı vermiş olduğunuz tüm bilgiler onların sizi daha yakından tanımasını sağlayacaktır. Eğer sizin hakkınızda öğrenmiş olduğu bilgilerden de etkilenmiş ise o size artık aşık olmuş demektir. Bu evreden sonra sürekli etrafınızda dönecek, size yakınlaşmaya çalışacak ve sizi ilgiye boğacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?