• TARİH: 16.08.2019
Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını

Boğa kadını özellikleri başında güzel ve çekici olması gelir. İçten, sevimli ve sevgi dolu kişilerdir. Güzel konuşurlar ve entelektüeldirler. Kültürlü ve hitabet yeteneğine sahiptirler. Ne istediklerini bilirler, kararlı yapıdadırlar. Esprili kişilerdir.

Boğa kadını özellikleri naif olmaları, yumuşak mizaca sahip olmaları, çekici yapıları başlıca özellikleridir. Kolay kırılırlar ve kaprislidirler. Kavgadan uzak durmayı severler. Bunun yerine surat asmayı ve kendi dünyalarına çekilmeyi tercih ederler. Hırslı, mağrur yapıları soğuk kişilik olduklarını düşündürse de aslında sevecendirler. Yeter ki onları anlayan kişiler çevrelerinde olsun isterler.

Boğa kadını özellikleri başında kıskanç olduklarını söyleyebiliriz. Dikkat çekmeyi severler ve her ortamda gözlerin sadece kendi üstlerinde olmasını isterler. Sadıktırlar ancak karşısındakinden de sadakat beklerler. Yardımseverdirler. Sevdikleri insanlar için yapamayacakları yoktur. Merhametli ve duygusal yapıları yanı sıra kırılgandırlar.

Boğa kadını özelliklerinden en belirgin olanı yeniliklere kapalı olmalarıdır. Alışkın oldukları hayattan kopmak istemezler. Sürekli aynı şeyleri yapmaktan hoşlanırlar. Hayatlarında yeniliklere fazla yer vermezler.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

 • Boğa kadını özellikleri başında arkadaş canlısı olmaları gelir.
 • Dürüsttürler ve arkadaşlarına adil davranırlar.
 • İnsanları olduğu gibi kabul eder, eleştirmez ve dedikodu yapmazlar.
 • Sıcakkanlı olmaları ve yardımseverlikleri ile fazla arkadaş çevresine sahiptirler.
 • Boğa kadını özelliklerinden biride parayı ve maddiyatı sevmeleridir.
 • Risk almayı sevmezler ancak maddi açıdan çabuk yükselirler.
 • Hem karşı cinse hem de dostlarına karşı hassastırlar.
 • Kolay iletişim kurarak insanlarla çabuk kaynaşırlar.
 • Geleneklerine, alışkanlıklarına bağlıdırlar.
 • Hem sosyal hayatlarında hem de duygusal birlikteliklerinde sadık kişilerdir.
 • Yalan söylemeyen, kavga etmeyen, ancak çabuk kırılan kişilerdir.

Boğa burcu kadını hangi burçlarla anlaşır? 

Boğa burcu toprak grubu burcudur. Bu yüzden su grubu ile iyi anlaşırlar. Su grubu burçlar, yengeç, akrep ve balıktır. Hem aşk hayatlarında hem de sosyal hayatlarında bu burçlarla iyi iletişim ve uyum sağlarlar. Birbirlerini tamamlarlar. Evlilik konusunda en uyumlu olduğu burç yengeçtir. Boğa burcu erkeği ile de oldukça iyi anlaşırlar.

Boğa Burcu Kadını Cinsellik

Boğa burcu kadını cinsellik açısından pozitif özelliktedirler. İhtiraslı, tutkulu, aktif kadınlardır. Erkeğini mutlu etmek onların mutluluk kaynağıdır.  Başta utangaç ve çekingen davransa da erkeğine güvendikten sonra harekete geçerler. Hızlı seksi sevmezler. Cinsellik ve seks onlar için bir adeta ritüeldir.

Boğa Burcu Kadını Aşk

Boğa burcu kadını cinsellik ve aşk hayatlarında baskın karakterli erkekleri tercih ederler. Boğa burcu kadını aşk hayatında sadıktır. Aynı sadakati erkeğinden de bekler. Onun için güven çok önemlidir. Güvendiği kişi ile uzun süre birlikte olabilir. Güveni sarsılırsa karşısındakini hemen hayatından çıkarır.

Boğa burcu kadını aşk hayatında oldukça kıskançtır. Partnerini fazla sıkmasa da ilginin üzerinden çekilmesine dayanamaz. Aşkına bağlıdır. Aşkı için her şeyden vazgeçebilir. Karşısında ki erkekten de saygı ve ilgi bekler. Gururu çabuk kırılır, incinir ve ilişkisini bu nedenle aniden bitirebilir.

Boğa burcu kadını aşk hayatında sosyal statüsü yüksek olan erkelerden hoşlanır. Çevresinde sayılan, sevilen ve başarılı erkekler onun için tercih sebebidir.

Yaşamdan zevk alan boğa burcu kadını kendisini mutlu edecek ve iyi bir hayat yaşatacak bir erkekle sonsuza kadar yaşar. Vazgeçmez ve tutkuyla bağlanır. Karşısında ki erkek ona ilgisini gösterdiği müddetçe erkeğine deli divane olur. İlgi üstünden giderse aşkından vazgeçebilir.

Boğa kadını özellikleri arasında olumsuz sayılabilecekler ise, dar görüşlü, takıntılı ve kıskanç olması sayılabilir. Sevdiklerini aşırı kıskanması ve onları sıkması ayrılık nedenlerin başında gelmektedir. Zorluklarla baş edemez, çabalamaz ve çabuk vazgeçer.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?