• TARİH: 11.08.2019
Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri

Burçların kişilerin karakteri üzerinde etkisi olduğuna inanılmaktadır. Doğum tarihine ve hatta saatine göre belirlenen burçlar değişik isimlerle adlandırılmışlardır. Her bir burcun genel özellikleri varken bir de o burca sahip kadınlarda ve erkeklerde de farklı özellikler olabilmektedir.

Örneğin boğa burcu özellikleri erkek ve kadınlarda farklı olabilmektedir. Astroloji bilim dalına giren burçlarla ilgili sürekli olarak araştırmalar yapılmaktadır ve haftalık burç yorumu, aylık burç yorumu ve senelik burç yorumu gibi bilgilerle ileri de neler yaşanabileceği söylenmektedir. Bu burçlardan biri olan boğa burcu 21 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında doğan kişilerin burçlarıdır.

Boğa burcu özellikleri kadın ile erkekte farklı olarak görülmektedir. Genel olarak boğa burcuna sahip kişiler diğer burçlardaki kişilere göre daha azimli, daha katı ve daha inatçı bir yapıya sahip olan burçlardır. Bir olay için karar vermekte zorlansa da kararı verdikten sonra o karardan asla dönmez. Hedeflerine ulaşma yolunda kimse o yoldan onu alıkoyamaz ve engelleyemez. Bu konuda hırslı bir özelliğe sahiptir. Burçlar arasındaki en güçlü burç boğa burcudur. Aşağıda boğa burcu kadını özellikleri ve erkeği özellikleri anlatılmıştır.

Boğa Burcu Özellikleri Kadın

Boğa burcuna sahip kadınlar genellikle minyon tipli ve incedir. Fakat bazı boğa kadını için bu özellik geçerli değildir. Yemeğe çok düşkün olan boğalar fazla yedikleri için fazla kilo almaktadırlar. Kilo olsa da herkes tarafından dikkat çekebilecek güzellikleri vardır. Geniş omuzlara sahip olan boğa kadınlarının omuzlarında genelde gamze bulunmaktadır.

Boğa Burcu Özellikleri Erkek

Boğa burcu erkeği özellikleri ise kadınların özelliklerine temelde benzese de farklı noktaları da vardır. Boğa burcuna sahip erkekler genellikle orta boyludur. Burunları ise kemerli ve iri bir yapıdadır. Gür saçlı olan boğa erkeklerinin gözleri de iridir. Hırslı olan boğa erkekleri kararlarının daima arkasındadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?