• TARİH: 14.08.2019
Boğa Burcu Yükseleni

Boğa Burcu Yükseleni

Yönetici gezegeni Venüs olan Boğa burcu, gezegeninin özellikleri ve etkileri ile bu burca sahip kişileri etkileyerek hayatlarına yön vermektedir. Sadece Boğa burcunun tarih aralıklarında doğanlar değil, Boğa burcu yükselen burçları da bu burcun özelliklerinden etkilenir.

Boğa Burcu Yükselen Hesaplama

Boğa burcu yükselen hesaplama doğum saatine göre yapılmaktadır. Her burcun doğum saati aralıklarında farklılık gösteren yükselen burçlar, doğum saatiniz ve doğum yeriniz ile birlikte bulunur. Burcunuz ne olursa olsun, yükselen Boğa burcuna sahipseniz, tipik Boğa özelliklerinden etkileneceksiniz. Çünkü Boğa burcu baskın özelliklere sahiptir ve yükselen burçta dahi olsa kişileri etkiler.

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen Boğa burcu özelliklerine baktığımızda karşımıza çıkan tipik özellikler eve bağımlılık, sadakat, sabırlı olma, lükse düşkünlük ve lüks şeylerden hoşlanma, yemek yemeyi ve yapmayı sevme, tembel olmama ancak rahatına düşkün olma gibi özellikler öne çıkmaktadır.

Boğa burcu kişiler rahatlarına çok düşkün olsalar da oldukça çalışkan kişilerdir. Bunun nedeni de kendine verilen görevleri bir an önce yerine getirip rahat etme arzularıdır. Bu özellikleri yüzünden pratik bir zekaya sahiptirler ve zorlukların üstesinden kolaylıkla gelirler. Para olgusu Boğa burçları için oldukça önemlidir. Tutumlu bir burçtur ve paranın nasıl değerlendirilmesi gerektiğini çok iyi bilir.

Boğa Burcu Yükselen Aslan

Ancak Boğa burcu yükselen Aslan kişiler parayı çok sevseler de ellerinde tutma konusunda pek başarılı sayılmazlar. Bu özelliklerini törpüleyerek veya paralarını ellerinde tutmak için farklı yatırımlara yönelerek gelirlerini dengeleyebilirler.

Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs olduğu için tam bir aşk insanıdır. Boğalar duygularını açmakta biraz zorlansalar da sevdikleri için yapamayacağı şey yoktur. Romantik ve ihtirası bir arada yaşayan Boğa burçları, aşk acılarını da aynı şiddette ve uzun süre yaşarlar. Bu yüzden ayrılık sonrasında psikolojik yardım almaları süreci daha kolay atlatabilmeleri adına önemlidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?