• TARİH: 12.08.2019
Burçlar Ve Tarihleri

Burçlar Ve Tarihleri

Burç nedir: burçlar kişilerin doğum zamanın da Güneş’in hangi biçimde olduğunu gösteren bir gökyüzü alanının sembolik olarak gösterimidir.

Amerika Birleşik Devletleri uzay ile havacılık dairesi NASA, dünyada gerçekleşen yörüngesel değişim ile tüm burçlara ait tarihlerin değişmiş olduğunu ve son burcun yani 13. burcun yılan olduğunu ifade etmiştir.

NASA internet sayfasından yaptığı habere göre, Güneş’in 30 Kasım ile 17 Aralık tarihlerinde üstünde bulunan (Yılan) Ophiuchus burcunu babillerin keşfetmiş olduğunu ve sebebi belirlenemeyen bir nedenden ötürü kullanmadığı söylendi.

İşte Yeni Burçlar Ve Tarihleri şu şekilde;

Burçlar Tarihleri Ve Özellikleri

Oğlak burcu: 20 Ocak-16 Şubat

Oğlak burcu özellikleri: Oğlak burcunun en belirgin özelliği inatçılıktır. Çalışkan saygılı ve güvenilirlerdir. Çok dürüst olan bu burcun insanları yalan söyleyen insanları hiç sevmezler. Çok planlı ve disiplinlidirler. Hedeflerine ulaşabilmek için elinden gelen tüm çabayı sarf ederler. Kötü özelliği duygusuz olmasıdır.

Oğlak burcu özellikleri

Oğlak burcu yükseleni

Oğlak burcu hangi ay

Oğlak burcu kadını

Oğlak burcu erkeği

Kova burcu: 16 Şubat-11 Mart

Kova burcu özellikleri: Kova burcu olan kişiler adeta sevgi pıtırcığıdırlar. Hayal kurmayı sevmezler ve çok yardımseverlerdir. Yeniliğe açıktırlar. Birini ne kadar sevseler de her zaman mesafelidirler. Çok sosyal arkadaş canlısı yaratıcı ve çok uyanıklardır. Kötü özelliği huysuz, her zaman kafasının dikine giden, sadece kendi görüşlerini önemseyen olmasıdır.

Kova burcu özellikleri

Kova burcu yükseleni

Kova burcu hangi ay

Kova burcu kadını

Kova burcu erkeği

Balık burcu: 11 Mart-18 Nisan

Balık burcu özellikleri: Bu burcun kişileri çok alçak gönüllüdür. Dışarıdan çok sakin görünseler de aslında çok sinirli bir yapıya sahiptirler. Hayal kurmayı severler. Sezgileri çok güçlüdür ve genelde sezgilerinde hiç yanılmazlar. Tatlı dilli, iyi kalpli ve çok şefkatlidirler. Çevresindeki insanları kendilerinden daha çok düşünürler. Duygularını belli etmez ve çok hassastırlar. Bu burcun kötü özelliği çok tembel ve çok değişken bir yapıya sahip olmasıdır.

Balık burcu özellikleri

Balık burcu yükseleni

Balık burcu hangi ay

Balık burcu kadını

Balık burcu erkeği

Koç burcu: 18 Nisan-13 Mayıs

Koç burcu özellikleri: Üstün yetenekli canlı ve hareketli olarak ortaya çıkan koç burcu olan kişiler, dünyada olmanın tamamı ile bir aksiyon olduğunun farkındadırlar. Var olmanın bilinci ile dopdolu bu kişiler kendini kanıtlamak için büyük çaba sarf ederler. Yeni girişimleri ile cesaretin ve atılganlığın daima peşindedirler. Sürekli başarılı olmak ve zafer elde edebilmek onların adeta vazgeçilmezidir. Kötü bir özelliği varsa o da sadece sabırsızlığıdır.

Koç burcu özellikleri

Koç burcu yükseleni

Koç burcu hangi ay

Koç burcu kadını

Koç burcu erkeği

Boğa burcu: 13 Mayıs-21 Haziran

Boğa burcu özellikleri: Sıcakkanlı bir kişiliğe sahip ve ne dilediğini bilen boğa burcu kişiler, var oluşu sakinlik ve lezzet olarak düşünürler. Hayat koruması gerekli olan kalıcılık, sakinlik lezzetine varılması gerekli güven ve hoşluk olarak düşünürler. İnsanlara karşı daima Dostça yaklaşımlıdır. Doğuştan gelen koruyucu özellikleri bulunmaktadır. Bencillik, alınganlık kötü özellikleridir.

Boğa burcu özellikleri

Boğa burcu yükseleni

Boğa burcu hangi ay

Boğa burcu kadını

Boğa burcu erkeği

İkizler burcu: 21 Haziran-20 Temmuz

İkizler burcu özellikleri: İkizler burcu kişiler, hareketli ve canlı ve sosyaldirler. İletişimleri çok güçlüdür. İkizler burcunun en üstün olan yeteneği üstün zekalarını çok iyi kullanabilmeleridir. Yardımsever ve iyi niyetlidirler. Olumsuz özelliği çok konuşmasıdır.

İkizler burcu özellikleri

İkizler burcu yükseleni

İkizler burcu hangi ay

İkizler burcu kadını

İkizler burcu erkeği

Yengeç burcu: 20 Temmuz-10 Ağustos

Yengeç burcu özellikleri: Yengeç burcu olan kişiler, çok duygusal ve alıngan bir kişiliğe sahiptirler. Şefkatli, iyi huylu, iyi niyetli olan yengeç burcunun kötü özelliği çok dikkatsiz olmasıdır. Anaçlık ve koruyuculuk içgüdüsü bu burcun temelinde yatar.

Yengeç burcu özellikleri

Yengeç burcu yükseleni

Yengeç burcu hangi ay

Yengeç burcu kadını

Yengeç burcu erkeği

Aslan burcu: 10 Ağustos-16 Eylül

Aslan burcu özellikleri: Aslan burcu olan kişiler, çok iyi birer organizecilerdir. Her şeyi, herkesi yerine göre uygun zaman diliminde değerlendirebilmeyi iyi bilmektedirler. Aslan burcunun en üstün özelliği, planlamayı çok iyi yapabilmesidir. Aslanlar, çok cömerttir. Aslan burcunun en kötü özelliği kendini çok beğenmişliğidir.

Aslan burcu özellikleri

Aslan burcu yükseleni

Aslan burcu hangi ay

Aslan burcu kadını

Aslan burcu erkeği

Başak burcu: 16 Eylül-30 Ekim

Başak burcu özellikleri: Başak burcu kişileri titiz, yardımsever ve çalışkandırlar. Detayları sezme özelliği ön plandadır. Planlı ve disiplinli bir hayatı amaçlayan başak burcu, başarı yollarında her daim ileri adım atmaktadırlar. Bazı zamanlar cesaretsiz ve çekingen görünseler de toplum içerisinde beğenilmek en büyük arzularıdır.

Başak burcu özellikleri

Başak burcu yükseleni

Başak burcu hangi ay

Başak burcu kadını

Başak burcu erkeği

Terazi burcu: 30 Ekim-23 Kasım

Terazi burcu özellikleri: Her zaman barıştan yana olan terazi burcu, çok adaletlidir ve her konuda orta yolu kolayca bulur. Terazi burcu kişileri Saygılı ve zariftirler. Bu burcun kötü özelliği gösteriş meraklısı olmasıdır.

Terazi burcu özellikleri

Terazi burcu yükseleni

Terazi burcu hangi ay

Terazi burcu kadını

Terazi burcu erkeği

Akrep burcu: 23 Kasım-29 Kasım

Akrep burcu özellikleri: Akrep burcu kişileri, çok fedakardırlar. Çok güçlü ve enerjiktirler kolay kolay hasta olmazlar. Üstün yeteneği Sezgi gücünü çok güçlü olmasıdır sezgilerinde neredeyse hiçbir zaman yanılmazlar. Kötü özelliği çok acımasız ve ihmalkar olması.

Akrep burcu özellikleri

Akrep burcu yükseleni

Akrep burcu hangi ay

Akrep burcu kadını

Akrep burcu erkeği

Yılan burcu: 29 Kasım-17 Aralık

Yılan burcu özellikleri: Yılan burcu kişileri sessiz ve çekicilerdir. Hiçbir şeye detaylı olarak düşünmeden karar vermezler. Yılan burcu kişileri ile anlaşmak çok zordur çok zor bir karaktere sahiplerdir. Soruları çözmeyi değil de genelde sorunlardan kaçmayı tercih ederler. Çevresinde ki insanları etkileyebilmek en önem verdikleri şeydir.

Yılan burcu özellikleri

Yılan burcu yükseleni

Yılan burcu hangi ay

Yılan burcu kadını

Yılan burcu erkeği

Yay burcu: 17 Aralık-20 Ocak

Yay burcu özellikleri: Yay burcuna sahip kişiler, çok asil ve çok cömerttirler. Her zaman çok hareketli ve heyecan duygusu ile doludurlar. Hoşgörülü ve her türlü yeniliğe daima açıktırlar. Bu burç iyi niyette öncüdür. Herkesi küçümsemek kötü özelliğidir.

Yay burcu özellikleri

Yay burcu yükseleni

Yay burcu hangi ay

Yay burcu kadını

Yay burcu erkeği

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?