• TARİH: 19.07.2019
Contractubex Nasıl Kullanılır?

Contractubex Nasıl Kullanılır?

Contractubex nasıl kullanılır? Contractubex, çeşitli yara izleri ve ameliyat izlerinin tedavisinde kullanılan ve dokunun kendi kendini yenilemesine yardımcı olan mucizevi ilaç.

Kısa sürede sonuç beklemeksizin uygulamaya devam edildiği taktirde yara izlerini gözle görülmeyecek şekilde yok ediyor. Özellikle ameliyat izi gibi derin kesiklerin oluştuğu izlerin kaybolmasında bire bir.

Doktorların yara izleri için çok sık önerdiği Contractubex jelin uygulaması da çok basit. Yapmanız gereken; dikiş izlerine masaj yaparak günde 1 veya 2 kez uygulamak. Tedavi süresi 3 ila 6 ay.

Yanık tedavileri için tavsiye edilen jel

Contractubex ile yanık tedavilerinde de olumlu sonuçların alındığı görülmüştür.

Çatlak tedavisinde Contractubex

Kadınlar cilt hastalıkları dışında çatlak tedavisinde de Contractubex’i kullanıyor.

Contractubex’in yan etkileri var mıdır?

Contractubex, bitki özlü bir yara izleri için jel tavsiyesi olduğu için herhangi bir alerjik belirtisi ile karşılaşılmamaktadır.

Yara izleri için jel tavsiyesi

2014 Ekim ayı itibari ile SGK tarafından karşılanmamaya başlanan Contractubex jelin 100 gr. 64.95 TL. Hal böyle olunca sizler için Contractubex alternatifi yara izleri için krem ve jel araştırması yaptım.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Bacağımdaki küçük yara izine 1 haftadır contractubex krem kullanıyorum biraz etki yaptı ama şu sıralar yara izine kırmızı kantaron yağının çok faydalı olduğunu duydum akşam kremi sabah yağı kullansam bir zararı olurmu bilgilendirirseniz çok sevinirim.

    • Contractubex yara izlerini yok etmek ićin piyasaya çıkarılmış bir kremdir. Fakat kişilerin bünye yapılarina gore etkisi farklılık gösterebilir. Yara izlerinin iyileşme sürecinde biraz sabırlı olmak gerekir. Nitekim uzmanlar yara izlerinin son halini almssinın 1 yil surebildigini acıklamaktadır.
      Bu alanda bizler tedavi için herhangi bir tavsiyede bulunamıyoruz.
      Tüm kremleri doktor tavsiyesi dışında kullanmaktan kaçının. Ayrıca farklı bileşenlere sahip kremleri karıştırarak kullanmak ya da aynı anda kullanmak ciddi cilt sorunlarına yol açabilir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?