• TARİH: 15.08.2019
Etnik Desenli Hırka Modelleri

Etnik Desenli Hırka Modelleri

Hırkalar,kış ve sonbahar aylarında günlük kombinlerin kurtarıcısıdır. Bir tişörtün yada bir badinin üzerine hırka giyerek bambaşka bir stil oluşturabilirsiniz. Yani kombin yapması kolay ve günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilen giyim parçalarıdır. Bu sezon ise dar kesim hırkaların yanı sıra salaş hırka modelleri daha trend. Özellikle de etnik desenli hırkalar çok moda ve tarz hırka modellerinden.

Etnik Desenli Hırkalar

Etnik desenli hırkaları sade parçalarla kombinlemek daha uygun olacaktır. Tek başına yeterince göz yoran bir desene sahip olduğu için başka desenli parçalar yada gösterişli parçalarla kombin yaparsanız çok karışık bir görüntü oluşturacaktır. Bu yüzden olabildiğince sade ve desensiz parçalarla beraber kullanılmalıdır. Etnik desenli hırkalar konusunda dikkat edilmesi gereken başka bir nokta ise; modern parçalar ile kombin edilmesidir.

Etnik desenli hırkaları başka etnik desenleriyle kombin ederseniz aşırı bir görüntü oluşturacaktır. Modern parçalarla harmanlarsanız daha trend bir görüntü oluşturacaktır.

Örneğin; etnik desenli hırkayı şalvar gibi etnik pantolonlar yerine kot pantolon yada deri pantolon ile kombinlerseniz  modern ve trend bir stil oluşturmuş olacaksınız. İşte sizler için derlediğim

Etnik Desenli Hırka Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?