Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Daha dolgun ve büyük göğüslere sahip olmak istiyorsanız, natürel çözümlerden yararlanabilirsiniz. Isırgan otu çayı göğüs büyütmeye yardımcı ediyor. Genellikle denediğimiz ve süper neticelerini aldığımız bu tekniği sizlere tavsiye ediyoruz. Makalede Neler Var Göğüs Büyüten Gıdaları Tüketin!Göğüs Büyütme Masajları Ve HareketleriBasit Göğüs Büyütme HareketleriGöğüs Büyütme Masajının Püf NoktalarıGöğüs Büyütücü KremDermolob Göğüs Büyütücü Kremİbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütücü Krem […]

Daha dolgun ve büyük göğüslere sahip olmak istiyorsanız, natürel çözümlerden yararlanabilirsiniz.

Isırgan otu çayı göğüs büyütmeye yardımcı ediyor. Genellikle denediğimiz ve süper neticelerini aldığımız bu tekniği sizlere tavsiye ediyoruz.

Göğüs Büyüten Gıdaları Tüketin!

Hem sindirimi kolaylaştıran hem göğüs büyümesine yardım eden bitkiler şunlardır: Keten tohumu, akdarı ve arpa göğüs büyümesini; ayçiçeği, kabak ve anason tohumları memelerdeki ilerlemeyi uyarır. Östrojen hormonu salgılamasını artıran gıdalar vardır.

Hem zayıf düşmeye hem kasları geliştirmeye yardımcı süt ürünlerinden gıdalar vardır: kefir, süt, ayran, yoğurt tüketerek natürel göğüs büyümesini sağlayabilirsiniz.

Tavuk bageti tüketilmesi göğüs büyütmeye yardımcıdır.

Antrenmanlar

İki adet dumbbell kullanarak göğüs büyütme egzersizleri yapabilirsiniz. Göğüs kaslarınızı çalıştırarak onları “uyandırabilirsiniz”. Bu kaslar, derli toplu olarak çalıştırıldığında, toparlanarak, eskisine göre daha sert ve hacimli bir hâl alacaktır. Üstelik bu tür egzersizler, göğüs ve çevresindeki dokulardaki kan dolaşımını da canlandırır. Sonuç mu? Daha dolgun ve diri görünen göğüsler!

Göğüs kaslarını çalıştırmak amacıyla yapmanız en asli egzersiz, elinize dumbbelllarınızı alıp yumuşak bir yere yatmak ve kollarınızı iki yana açtıktan sonra yukarıya ve göğüslerinizin üstünde birleştirmektir.

Dumbbelllarla yapabilecekleriniz bu kadarla da sınırlı değil. Farklı egzersizlerle kollarınızı da sıkılaştırabilirsiniz. Dumbbelllarınızı alın ve havaya kaldırın. Ellerinizi dirsekten bükerek dumbbellı ensenize doğru indirin. Bu hareket de kollarınızda sarkma varsa toparlanmasına yarayacak ve gelecekte meydana gelebilecek sarkmaları önleyecektir.

Göğüs Büyütme Masajları Ve Hareketleri

Göğüs Büyütme Masajı

Her iki göğse; samimi dışa doğru 100 adet masaj yapılır.

Her iki göğüs birbirine yaklaştırılıp, bırakılır. Bu hareket de 30 kere yapılır.

Her Gün Yapılabilecek Göğüs Büyütme Masajı

Avuç içleriniz sayesinde göğüs kısımlarınızda daire şeklini yapmanız gerekir. Yaptığınız dairesel hareketler göğüslerinizin büyümesini sağlayacaktır. Bu hareketi 50 kere, her iki göğse de uygulamalısınız.

Göğüslerinizi büyütmek amacıyla; koltuk altı masajı da uygulayabilirsiniz. Koltuk altına gerçekleştireceğiniz masaj; göğüslerin büyümesini sağlar.

Soğuk Su ile Göğüs Büyütme Masajı

Soğuk su ile gerçekleştireceğiniz masaj; daha çok etkilidir. Soğuk su ile uyarılan göğüs bölgesinin hızlı bir şekilde büyüme işlemleri görülmektedir.

Göğüs Büyütme Hareketi

Karın üzerine tam olarak uzanmalısınız. Ardından derin bir soluk alıp aynı anda vücudunuzun üst bölümünü kaldırıp kollarımız ile suda yüzme hareketi yapıyoruz. Kolları yan tarafa doğru getirirken daha evvelce aldığımız derin soluk ağır bir biçimde geri verip ve yavaşça üst vücudunuzu indiriyoruz. Bu prosedürü 10 defa yine etmemiz yeterli olacaktır.

Basit Göğüs Büyütme Hareketleri

1- Vücuduz dik olarak arkaya 2 ya da 3 kere esnetme yaparak öne doğru aşağıya indirme işlemi gerçekleştiriniz. Bunu 15 defa yine ediniz. Kollarınızı omuz seviyesinde havaya kaldırarak işleme başlayanız.

2- Diz kapaklarınızın üzerine tam olarak oturmanız gerekmektedir. Bu durumdan sonra kollarınızı havaya doğru kaldırmanız gerekmektedir. Kaldırırken kollarınızı iyice germeniz gerekiyor. Bunu 15 defa yine edin.

3- Diz çökerek diz kapakları üzerine oturuyoruz.

4- Diz kapaklarınızın üzerine oturup bir elinizi belinize yerleştirerek diğeri kolunuzu önden arkaya doğru kısa sürede itin ve kolunuzu yana doğru indirin.

Göğüs Büyütme Masajının Püf Noktaları

  • Göğüs büyütme masajları gerçekleştirmeyi bağımlılık durumuna getirmelisiniz.
  • Gün aşırı değil her gün yapmanız yararlı olacaktır. Kan akış hızının yükselmesi amacıyla; sürekli masaj yapılması söz konusudur.
  • Göğsünüze zarar verecek boyutta sert hareketler yapmamalısınız.
  • Göğüsleri çok bastırarak oluşturulan hareketler daha çok yarar sağlar diye bir şey yoktur.

Göğüs Büyütücü Krem

Göğüs büyütücü krem cilt tipi ne olursa olsun her tip için uygundur. Mineral ve morina etkisi olan gögüs büyütücü krem eczanelerde satılır. Gögüs büyütücü göğüslerin ana yapısına müdahele eder. Hijyenik formüllerle üretilen üründür. Sağlık bakanlık onaylı olması gerekir. Göğüslere aynı zamanda fazla yoğunluk verir.

Dolayısıyla gögüs büyütücü krem kullananlar üründen çok memnun olduklarını belirtirler. Gögüs büyütücü krem göğüsleri çok alımlı yapacaktır.  1 yıl boyunca etkisini gösterir.

Gögüs büyütücü krem hastaneye gidip silikon taktirmak yerine son derece mantıklıdır. Gögüs  renk tonunu değiştirmeden aslt kısımlarından büyüme yapılmasını sağlar. Göğüsleriniz için ihtiyaç duyduğu büyüklük, alımlılık ve güzelliği sağlar.  Göğüsleri ve sizi memnun edecek saf görünüm kazandırır.

Dermolob Göğüs Büyütücü Krem

Gögüs büyütücü krem dermolab krem, daha fazla akışkandır. Göğüsleri çok doğal görünüm elde etmek için kullanılan kremdir. Dermolab krem problemli ve hassas olan  küçük ve minik göğüsler için idealdir. Göğüs büyütmek için internet sitesinde de herkesin almak istediği üründür. Göğüste büyük, göz alıcı ve  dinamik bir görünüm elde etmek adına çok idealdir. Göğüs nem dengesini sağlar.

Termal su içerikli olan kremdir. Göğüsleri anında büyütür. Silikon kullanılmış hissi uyandırır. Sarışın ve çok fazla beyaz tenli olan kadında kullanabilir. 25 yaş sonrası kullanım için uygundur. Gögüs büyütücü krem uzman onayı olmadan asla kullanılmaz. Göğüsleri şişirmek için size yardımcı olur. Cilt kalitesini bozmadan büyütme işi yapıyor.

Dermolaab krem  özel ve dengeleştirilen ve de zenginleştirilen formülü sayesinde sizin göğüsleri hoş bir görünüme kazandırır. Dermolab krem ile fazla sağlıklı olan göğüsler sizleri bekler. Umarız makalemiz krem hakkında verilen bilgilerden dolayı etkili olmuştur.

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütücü Krem

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütücü Krem: diğerine göre daha fazla akışkan değildir. Göğüsleri çok doğal görünüm elde etmek için kullanılan kremdir. İbrahim Saraçoğlu krem problemli ve hassas olan  küçük ve minik göğüsler için idealdir. Problemli olan göğüslerde ilgili kremi muhakkak kullanmak gerekiyor. 32 yaş sonrası kullanım için uygundur.

Göğüs büyütmek için internet sitesinde de herkesin almak istediği üründür. Göğüste büyük, göz alıcı ve  dinamik bir görünüm elde etmek adına çok idealdir. İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütücü Krem dermolob kremden çok daha ucuzdur. Haftada iki kere kullanmak gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?