• TARİH: 23.08.2019

Hakkımızda

Hakkımızda

28/03/2018 Yılında Yayın Hayatına Başlayan kadindiyari.net amacı doğrultusunda insanları faydalı bilgiler sunmak ve sağlık konusunda yardımcı olmak için kurulmuştur.

kadindiyari.net üyelerinin kafasına takılan sorulara cevap bulması ve kadınların cilt bakımı ve güzellik konularında bilgilerini paylaşmayı amaçlamaktadır.

Sitemizde bulabileceğiniz konular; kremler, cilt maskeleri, kürler, güzellik sırları, cilt bakımı ve kadına dair herşey.

Önemli Uyarı 

kadindiyari.net İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir; Bilgilendirme amacı ile yazılmış Doğal ve kişisel tariflerdir ve bu tarifler bütün kişilerde aynı etkiyi sağlamayabilir. Tariflerin kullanımı kişilerin kendi sorumluluğunda olup Bu tariflerin uygulanmasından dolayı Oluşabilecek Sorunlardan kadindiyari.net Ailesi Sorumlu tutulamaz.

kadindiyari.net İçerisindeki Krem ve Maskeler Kimi durumlarda kişinin daha fazla etki etmesi için malzemeleri artırması, Önerilen zaman aralıklarını kısaltması veya karışımın ciltte kalma süresini uzatması ve tarifteki doğal malzemelere karşı alerjik reaksiyonu olması sebeplerinden dolayı kişilerde ; Ters etkilere, Kızarıklık ve yanmalara ,Halsizliğe ve alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.  Bu gibi durumlardan dolayı kadindiyari.net Ve içerisindeki yazarlar sorumlu tutulamaz.

Lütfen Görünüm > Bileşenler menüsünden istediğiniz "Sayfa Sağ 300px" bileşenlerini buraya sürükleyiniz.