• TARİH: 22.08.2019
Hamile Mayosu

Hamile Mayosu

Gebelik döneminde annenin sağlığı ve rahat bir doğum için bazı egzersiz hareketleri ve spor dallarını yapmaları önemlidir. Pilates, yoga, yürüyüş ve yüzme gebelik döneminde yapılabilecek en önemli spor dallarındandır. Özellikle yüzme sporu, doğum için annenin vüudunu hazırlamada yüksek etkiye sahiptir.

Hamilelik döneminde bu önemli spor dalı ile uğraşmak isteyen anne adayları, rahat edebilecekleri özel tasarım hamile mayosu çeşitlerinden satın alıp kullanabilirler.

Hamilelik döneminde kullanılan ve anne adaylarının yüzme sırasında rahat etmesini sağlayan mayolar, normal mayolara göre daha geniş ve daha esnek yapıya sahiptir. Hamileliğin ilk zamanlarında satın alınsa bile zaman içinde alınan kilolar ve göbeğin büyümesine uyum sağlayan bu mayolar, farklı modellerde karşımıza çıkabiliyor.

Hamilelik döneminde anne adayının kilo alması ile birlikte vücudunda da değişiklikler ortaya çıkar. Hamilelik dönemine özel bu değişiklikler çoğu zaman anne adayının rahatsız olmasına neden olur. Özellikle yaz döneminde denize ya da havuza girmek isteyen anne adayları gebelik kiloları nedeni ile bu isteklerinden vaz geçmekteydi. Önceki yıllara oranla günümüzde hamile bayanlar için daha fazla çeşit giyim ürünlerine yer verilmektedir.

Hamilelik döneminde rahat yüzmek için özel olarak tasarlanan mayo modelleri, anne adaylarının sıkınt yapmadan havuzda ya da denizde vakit geçirmelerini sağlıyor. Bu özel hamile mayosu nerden alabilirim diye merak edenler için bu yazımızda iki özel markayı ve bu markaların mayo modellerini inceleyeceğiz.

İç giyim ve mayo-bikini alanında adını duyurmuş ünlü markalardan olan Ayyıldız markası, hamile iç giyim ve mayo konusunda da özel ürünlere sahiptir. Kaliteli ve modern mayoları bulunan markanın hamile mayo modellerinin geneli, etekli mayo olarak da adlandırılan modellerdir.

Özel mayo kumaşı kullanılarak hazırlanan bu ürünler, mini elbise şeklindedir. Tek renk olabilen hamile mayo modelleri, modellerini belli edecek şekilde desenler ile de şekillendirilebiliyor. Özel hamile mayosu Ayyıldız ürünlerinin hepsini görmek ve online satın almak için markanın resmi sitesine girip online alışveriş imkanını kullanabilirsiniz.

Yine iç giyim ve mayo konusunda özel ürünleri bulunan bir başka marka olan Penti’nin de hamile bayanlar için kullanışlı mayo çeşitleri mevcuttur. Büyük beden likralı mayo modellerini hamileliğin ilerleyen haftalarında kullanabilirsiniz. Fazla kiloların gizlenmesi için etekli ya da pareolu mayo modellerini tercih etmek gerekir.

Özel tasarım hamile mayosu Penti çeşitlerini markanın şubelerinden ya da internet sitesinden temin edebilirsiniz.
Büyük beden hamile mayosu anne adaylarının bulmakta en zorlandıkları ürünler arasındadır. Büyük beden mayolar, her markada olmayan ürünlerdir.

Sınırlı sayıda az çeşit mayo üretimi yapan markalarda büyük beden mayolar genelde bulunmaz. Ancak işi mayo olan markalar genelde her beden mayo üretimi yapmaktadır. Bu her beden mayolar arasında büyük beden mayolar da yer almaktadır.

Büyük beden mayolar, özel olarak hamile mayosu üretimi yapmayan markaların gebe bayanlar için önerdikleri ürünleridir. Hamilelik dönemi için büyük beden mayo satın almak isteyen anne adayları bu isteklerini ünlü ve kaliteli markaların online sitelerinden ya da şubelerinden yerine getirebilirler.

Hamile mayosu seçiminde annenin rahat edeceği, aynı zamanda plaj aksesuarları ile uyumlu renk ve desenlerde mayoların seçilmesi gerekir. Büyük beden şortlu mayo modelleri, etekli ya da pareolu mayo modelleri hamile mayosu olarak tercih edilebilir.

Hamile bayanların rahat bir şekilde yüzmesi, yüzme esnasında her hangi bir sıkıntı yaşamaması için ideal mayo türleri spor tarz mayolardır. Hem açılması daha fazla olan bu mayoların, dayanıklılıkları da yüksektir. Doğumdan sonra da annenin eski kilosuna dönene kadar bir süre kullanabileceği bu mayolar, doğumdan sonra eğer varsa yanlarından kuşakları ya da bağlama yerleri ile tam vücuda göre ayarlanabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?