Yazj ići reklam
  • TARİH: 13.09.2019
Imex Krem

Imex Krem

Yazj ići reklam

Imex krem nedir? Imex Nasıl kullanılır? Imex krem sivilcelere iyi gelir mi? imex krem’in cilde faydaları nelerdir? imex krem nasıl kullanılır? , imex kremin yan etkileri var mı? varsa nerlerdir? Bu tarz sorular imex krem kullanmak isteyen ya da imex kremin mucizeleri duyup merak edenlerin sık sık sorduğu sorulardandır.

Imex kreme aynı zamanda imex merhem de denilmektedir.

Imex Krem Nedir?

Imex krem genellikle cilt doktorlarının ya da internet ve sosyal medya platformunda sıkça rastlanan bir merhem, kremdir. Imex krem genellikle izler ve sivilceler için kullanılmaktadır.

Ancak imex kremi siyah noktalardan kurtulmak için de kullananlar vardır. Imex krem sayesinde kişi kısa bir dönem içerisinde sivilce izlerinden ya da vücudunda bulunan diğer rahatsız edici izlerden kısa zamanda kurtulabiltedir.

Imex krem fiyatını merak edenler için imex krem fiyatı tam olarak net bir bilgi veremiyor olma durumumuzun yanı sıra eczanelerde satılan imex krem çok pahalı olmamaktadır orta gelirli insanların kolay bir şekilde alabileceği normal krem fiyatları gibidir.

Imex Krem Ne İşe Yarar?

Imex krem sivilce izleri için doktora gittiğinizde çoğu doktorun verdiği ilk krem ismidir. İmex krem yapısal olarak bb krem ve fondöten gibi bir yapıya sahiptir. Ancak biraz daha yağlı bir kıvamı ve yapısı vardır. Imex krem kullananlara verilen doktor tavsiyelerinden biri de imex kremin gece kullanılması gerektiği ve gece kremi oluşudur.

Imex krem genellikle gece kullanılmaktadır. Yapısı fondöten ve bb kreme benzediği için cildinizde ki kusurları ve izleri bb krem veya fondöten kullanmadan imex kremle tedavi olurken bile kullandığınızda izleri kapatmış olacaksınız. İmex krem sivilce tedavisi süreci boyunca da izlerinizi bb krem veya fondöten gibi kolaylıkla kapattığı için imex kremin kusurları örten izlerin düşmanı olarak da tanımlayabiliriz.

Imex krem sivilcelerin kökünü kurutmak da çok etkili olduğu için imex krem sivilce tedavilerinde kullanılmaktadır. İmex krem sivilce tedavilerini aksatmadan bir ay boyunca devam eden kişiler imex krem kullananlar tarafından kremin bir ay sonra işe yaradığını ve etkisini gösterdiğini dile getirmiştir.

Imex Krem Nasıl Kullanılır?

Imex krem sivilce tedavilerin de kullanılan bir ilaçtır. Ancak imex krem kullanacaksanız herhangi bir alerjinizin olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Imex krem alerjisi olan insanlar da ters bir tepki verebilmektedir. İmex kremi kullanmadan önce cildinizi temizlemeniz gerekmektedir.

Cilt temizleyici jel ya da alkol içermeyen sabunları kullanarak cildinizi temizleyip ardından cildinize temas ettirmelisiniz. Ancak temas ederken de cildinizin hassas kısımlarından uzak tutmaya dikkat etmelisiniz göz altı , dudak kenarlarına dikkat etmelisiniz bu bölgeler hassas bölgeler olduğu için cildi tahriş edebilmektedir. Bu kremi kullanırken cildinize hasar vermemelisiniz.

Sert sabunlar ve sert kremlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. İmex krem kullanırken yüzünüze tüy dökücü krem kullanmamalısınız. Aynı zamanda gebe olma durumunuz varsa ya da gebe yani hamileyseniz imex kremi kullanmadan önce bir uzamana ya da cilt doktoruna sormanız gerekli olmaktadır . imex krem uygulama şekliniz şu şekilde olmalıdır.

İlacı yani imex kremi uygulayacağız bölgeyi ılık ya da sıcak su ve sabunlu su ile temizleyip, kurulamalısınız . Az bir miktar imex kremi tedavi edilecek bölgeye ince bir tabaka halinde sürünüz ve hafif hareketlerle masaj yaparak cilde yediriniz. Günde 1-3 kez uygulayabilirsiniz. Ancak gündüz kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

Imex Krem Yan Etkileri

Imex krem kullananların karşılaştığı yan etkilerden biri karın ağrısı olarak bilinmektedir. Imex kremin bir diğer yan etkisi de nefes almada güçlük çekebileceğiniz ve sıkıntı yaratabilecek durumlardır. İmex krem kullanırken bir doktora danışmak isterseniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

Imex krem reçetesiz alınır mı

Imex krem reçete ile satılan bir kremdir. Sivilce sorununda doktorunuz uygun görmesi halinde size reçete edecektir.

Imex krem devlet ödüyor mu

Eğer krem size reçete edilirse eczaneden bu kremi reçete ile almanız mümkün.

Imex kızarıklık yaptı sorusu

Imex kremin bilinen yan etkilerinden biridir. Eğer kızarıklık çok olursa kremi kullanmayı bırakmalısınız yada dozu azaltarak takip etmelisiniz.

Imex krem yüzde ne kadar kalmalı

Imex krem temiz cilde sürülmesi, gereken bir kremdir. Krem sürüldükten sonra yüzde kalmalıdır ve asla yıkanmamalıdır. Imex krem fondoten gibi bir krem olduğundan kapatıcı etkisi vardır.

Imex krem siyah noktalara iyi gelir mi

Imex krem sivilceleri kurutarak yok etmektedir. Yağlı cildi kuruttuğu için aynı şekilde siyah nokta oluşumunu da önlemektedir. Düzenli kullanıldığında siyah noktaları önler. Boylece siyah noktalar nasıl geçer sorusuda yanıt bulmus olur.

Imex krem yüzde ne kadar kalmalı

Krem sürüldükten sonra tam etki göstermesi ve sivilceleri kurutması için belli bir süre yüzde kalmalıdır. Akşam sürüldüğünde sabaha kadar sabah sürüldüğünde ise en az öğlene kadar yüzde kalmalıdır.

Imex krem güneşte leke yapar mı

Imex krem kullanana arkadaşlar genelde bu soru çok sık sormaktadırlar. Imex krem güneş lekelesine neden olmamasına karşın kremi sürdükten sonra güneşim altına çıklması tavsiye edilmez.

Imex merhem sivilce izlerini geçirir mi

Imex merhem sivilceler için kullanılması tavsiye edilmez. Bu krem sivilceler üzerinde gösterdiği etkiyi sivilce izlerini geçirmek için göstermez.

Imex merhem sivilce yaptı sorunu

Çok nadirde olsa krem kullanılmaya başlandığı ilk dönemlerde sivilce artışı normaldir. Derinin alt tabakasında sivilceleri cilt yüzeyine çıkararak kuruttuğu için ilk zamanlar sivilce artışı görülebilir.

Imex krem faydaları

Imex krem faydaları arasında sivilce, iltihaplı sivilce ve ergenlik döneminde görülen sivilceleri yok etmesini sayabiliriz.

Imex emzirirken kullanımı

Imez krem emziren anneler doktora danışmadan kullanmaları asla tavsiye edilmez.

Imex krem leke giderir mi

Imez krem cilt lekeleri yok etmez ama fondoten sürüldüğünde lekelerin görünmemesi sağlanır.

Imex krem aile hekimi yazabilir mi

Imex krem aile hekimi yada sağlık ocağındaki doktor tarafından yazılabilir.

Imex Krem Fiyatı

IMEX 20 gr merhem Fiyatı

Etken MaddeTetrasiklin Hcl28.31 TL
Geri Ödeme KoduA0375326.22 TL

Imex Krem Prospektüs

Imex krem prospektüs bilgilerini krem size reçete edildiğinde mutlaka okumayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Imex krem reçete kağıdında krem hakkında en doğru ve güncel bilgileri bulmanız mümkün.

Kesinlikle krem size reçete edilmeden kullanmayınız. Imex krem reçete kağıdından ımex krem nedir ne için kullanılır, nasıl kullanılır ve yan etkilerini bulmanız mümkün.

Imex Krem Muadili

Imex krem eşdeğer kremler ile aynı etkiye ve içeriğe sahiptir.

Acnedur merhem

Neacne merhem

Sizlere bu yazımızda imex merhem nedir, imex merhem ne işe yarar, imex merhem nasıl kullanılır hakkında bilgiler vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Yazj ići reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?