• TARİH: 16.08.2019
Kalem Etek Kombinleri

Kalem Etek Kombinleri

Yılların eskitemediği her dönem moda olan kıyafetlerden birisi de kalem eteklerdir. 1950’ler den bu yana bayanların vazgeçilmez kalem etek modellerinden birisidir. Dar etek ile aynı anlamda gibi görünsede aslında aralarında küçük bir fark vardır. Bu da eteğin vücuda tam oturması yani kalıbıdır.

Kalem Etek Kombinleri

Kalem etek vücudu saran bir forma sahiptir. Bu yüzden kalıbı ve dikişi güzel olmalıdır. Aksi takdirde istenilen vücudu saran görüntüsü sağlanamamış olur. Kalem etekler çoğu bayanın dolabında olması gereken daimi parçalardandır. Bazen kalem eteklerle kurtarıcı bir kombin yapabilirsiniz. En çok klasik tarzda alışılmış olmasına rağmen kombin edilişine bağlı olarak farklı tarzlar da oluşturabilirsiniz. Gömlek ile klasik, kazak yada tişört ile spor yada spor-şık, büstiyer ile feminen bir tarz yaratabilirsiniz.

Çeşit çeşit kalem etek bulmak mümkündür. Her desende;

  • çiçekli kalem etek
  • çizgili kalem etek
  • ekose kalem etek
  • kazayağı kalem etek

vb desenlerde bulabilirsiniz. Desenlerin yanı sıra ister mini ister midi boyda kalem etekleri kullanabilirsiniz. İki boy da sezonun trendlerindendir. Eğer kısa boylu yada kısa bacak boyuna sahip bir bayansanız midi boy yerine mini boy bir kalem etek seçmelisiniz. Çünkü midi boy kalem etek bacak boyunuzu keser ve sizi olduğunuzdan daha kısa boylu gösterir. Bu yüzden tercihiniz mini boy kalem eteklerden yana olmalıdır.

Ayrıca vücudunuzu saran bir formu olduğu için vücut hatlarınız ortaya çıkar ve size daha feminen bir hava kazandırır.Kalem etekler en çok da çalışan bayanların kurtarıcısıdır. Ofis şıklığının vazgeçilmez parçalarından biridir. İşte sizlere örnek teşkil edecek kalem etek kombinleri.

Kalem Etek Nasıl Kombinlenir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?