• TARİH: 14.08.2019
Kilo Almanın Yolları Erkek

Kilo Almanın Yolları Erkek

Kendi sağlığına önem veren erkekler genelde belirli kilosunu korumak isterler. Kilosunu korumak için erkekler sebzelerden ve kırmızı etten yardım alırlar. Bunun dışında gerekli olan ek gıdaya önem vererebilirler. Yani protein tozu felan kullanabilirler.

Erkeklere kilo aldıracak olan yazımızdna memnun kalacaksınız. Akabinde ibrahim saraçoğlu kilo almanın yolları erkekler için yüksek kalori sağlayan ürünlerden de bahsediyor olacağız. Makalemizde genelde spor yapan erkekleri de kısa sürede kilo alması için uyaran İbrahim bey’den özel tiyolar gelecektir.

 • Kas ve Vücut Gelişim Fitness Programları: Vücut tipine uygun erkek vücut kas gelişim programları uygulayınız. Mutlaka kol ve bacak kas hacmini geliştirerek kısa sürede vücut yapmaya çalışınız.
 • Kilo aldırıcı protein: Özellikle çok efor harcayan erkekler, et ve balık ürünlerini tüketerek bunun dışında lütfen ek protein tozu kullansınlar. Erkekler ek protein tozu aktardan alabilirler.
 • Amino asit takviyesi : Özellikle çok efor harcayan erkekler, et ve balık ile birlikte lütfen ek toz olan aminoasit ve vitamin tozu kullansınlar. Amino gruplar hızlı kilo almanın yolları erkekler için, son derece idealdir.
 • Vitamin İlacı: Kas kütlesinin gelişmesini isteyen erkekler için çok önemlidir. Spordan önce yani harekete başlamadan önce minarel desteği olan vitamin ilaçları muhakkak almalıdır. Vitamin ilaçları tüketerek alacaksınız.
 • Meyve tüketimi: Erkeklerde her yaş gurubu için hazırlanan kas gelişim programı ile birlikte tüketilen meyve ve vitamin ilaçları kiloyu aldırır.

Erkeklere enerji ve güç veren haplar kullanılabilir. Kilo almak için hazır satılan kapsül şeklindeki ek protein takviyesine her zaman ihtiyaç duyarız. Vitamin takviyesi dışında ek vitamin sağlayan amino grup ve karbonhidrat kullanmak gerekir.

Aşağıda verilen sebzelerinde dışında kuru fasulye, karalahana brokoli çorbası gibi yiyecekleri bol tüketirseniz, kısa sürede kilo alacaksınız.

Sağlıklı bir yaşam için spor ne kadar gerekliyse beslenmekte çok önemlidir. Erkeklerde kilo almak için kas gelişime etkileyici vitaminleri tüketmek oldukça önemlidir.

Aşağıdaki maddeler erkekler için kilo almanın yolları konusunu size iyice anlatmak için idealdir.

 • Bol Kuruyemişli Salata: Kuruyemişler her zaman kalori açısından yüksek olan besindir. Yeşillik ile buluştuğu zamanda kısa sürede kilo almaya yardım eder. Cevizli, bademli, rokalı, maydanozlu ve marullu salata erkek için kemik ve beyin gelişimi içinde faydalıdır.
 • Bitki ve Kırmızı Et Ağırlıklı Beslenmek: Kırmızı et, tavuk yemekleri ile beslenmek erkekleri güçlü tutuyor.
 • Balık Yağ: Balık yağ hapı kilo almanın yolları erkekler için ilaç, arayan için çok önemlidir. Erkeklerin ihtiyacına uygun olan balık yağları eczanede de satılır.
 • Haşlama Soslu Mantı ve Makarna: Haşlanmış soslu makarna ve soslu olan mantı tüketmek kısa sürede kilo aldırır. Haşlanmış makarna ve her gün tüketilen sarımsak erkeklere kilo aldırır.
 • Süt: Erkeklerde süt ve düzenli tüketilen 1 adet haşlanmış yumurta kilo aldırır. Süt erkeklerin estetik görünmesi, hemde sağlıklı şekilde kilo alması için ideal içecektir.
 • Mısır Püskülü Tüketmek: Maydanoz ve mısır püskülü tüketmek erkeklere kilo aldırır.
 • Erkeklere Özel İştah Açıcı Şurup: Erkeklere özel iştah açıcı olan şuruplar kısa zamanda kilo aldırır. Kilo aldırma dışında sizin cinsel gücü arttırmanıza yardımcı olur. Erkekleri yemek yemeği sevdirecek olan şuruplar çok hoş tada sahiptir.
 • Haşlama Yumurta: Haşlama yumurta ve sütlü olan ürünler kilo alma yolları arayan erkekler için ciddi derece yol göstericidir.
 • Ceviz Tüketimi: Ceviz protein içeriği çok fazla yüksek olan gıdadır. Kas gelişimine yardımcı olan iştah açan üründür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?