• TARİH: 19.07.2019
Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri

Yaz aylarının sıcaklığını iyice hissettirdiği şu günlerde en büyük dertlerimizden birisi de saçlarımız. Uzun saçlarımız yaz aylarında hepimizi zor durumda bırakmıştır ve bırakmaya da devam ediyordur. Hepimizi bu dertten kurtarmak için kısa kestirip hem farklı bir tarz yaratmak hem de yazın sıcağında bunalmaktan kurtulmayı sağlamak için sizlere bu yazıyı hazırladım. Öncelikle bu yazımı sonuna kadar okumanızı ve ondan sonra resimleri incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Kısa saç modellerini araştırmaya başladığımda gördüm ki özellikle yabancı ünlüler çok sık tercih ediyor ve oldukça başarılı sonuçlar alıyorlar. Yerli ünlülerimiz bu konuda biraz daha cesaretsiz kalıyor ve kısa saç modellerini pek tercih etmiyorlar. Kısa saç kestirmek gerçekten büyük bir cesaret işidir ve mükemmel sonuçlar alınabileceği gibi sonu hüsran ile biten sonuçlarda alabileceğinizi unutmayın. Öncelikle kısa saç kestirmeye karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken bir kaç husus var onları es geçmemenizi öneririm.

  • Kafa yapınız kısa saç modeli için uygun mu?
  • Kıyafetleriniz kısa saçlarınıza uyum sağlayacak mı?
  • Çalıştığınız ortam kısa saç için uygun mu?
  • Saç yapınız kısa bir model için uygun mu?
  • Her gün şekil vermek için uğraşabilecek misiniz?

Bu soruları kendinize sorduktan sonra halen daha kısa saç kestirmek istiyorsanız sizde bendensiniz demektir. Bir çok olumsuzluğun olmasına rağmen kısa saç modelleri inanılmaz derecede farklı bir tarz yaratmamızı sağlıyor ve ciddi anlamda bir imaja kavuşuyoruz. Şimdi gelelim ne tarz bir model ile kısa saçlı olacağımıza.

Kısa Saç Modelleri

Sizler için bir çok farklı kafa yapısına, ten rengine, saç tipine hatta saç rengine göre kısa saç modelleri derledik. Bu modeller arasında size hitap edecek bir modeli bulmanız büyük olasılıktır. Modelinizi belirledikten sonra öncesi ve sonrası şeklinde fotoğraflarınızı konu altında yorum olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca kısa saçlar hakkında önerilerinizi de paylaşabilir tüm ziyaretçilere fikir verebilirsiniz. Buraya kadar okuduysanız helal olsun diyor ve teşekkür ediyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?