• TARİH: 23.08.2019
Koç Burcu Hangi Ay

Koç Burcu Hangi Ay

Koç burcu, burçların sıralamasında ilk sırada ki burçtur. Koç burcu insanları enerjik, hareketli, yerinde duramayan insanlar olarak bilinir ve etraflarına ışık saçarlar. Kendilerine olan özgüvenleri son derece yüksektir. Koç burcunda doğmuş olanlar hayata karşı gayet beceriklidirler.

Koç Burcu Tarihi Öğren, Koç Burcu Kaçıncı Burçtur?

Olaylara çözüm üretmek konusunda son derece başarılıdırlar. Koç burcu doğum tarihi olan insanlar girişimci ruha sahiptirler. Güneşten aldıkları enerjiyle hayatlarının sürekli bir devinim halinde olmasını sağlarlar. İlgilendikleri spor ya da sanat dalıyla ilgili olarak hırsları ve yaptıkları işe konsantrasyonları sayesinde yeni fikirler üretme konusunda çok başarılıdırlar. Yaptıkları işleri hakkını vererek yaparlar. Çok zorlu ve herkesin altından kalkamayacağı işleri gözü kapalı kabul ederek yüksek performans sergilerler. Her yaptıkları işte hırslarıyla ön plana çıkarlar ve son derece başarılı olurlar.

Koç Burcu Tarihi

Koç burcu tarihleri 21 Mart ile 20 Nisan tarihleri arasıdır. Koç burcu insanı özgürlüklerine son derece düşkündür. Kendileri hayattan çok farklı beklentiler içerisindedirler ancak son derece de kıskançtırlar. Sürekli ön planda olmayı severler. Liderlik özellikleri fazlasıyla vardır. Bulundukları ortamı domine edip insanlara kendi fikirlerini kabul ettirmeye pek heveslidirler. Koç burcu insanı kendine bakar. Spora önem verir. Vücutları son derece estetiktir. Hayatlarında ki hareketliliği sporla aktive ederler.

Koç burcu tarihi doğumlu olanların fiziksel yapıları uzun yüzlü ve uzun boyludur. Bacakları ve kolları son derece güçlüdür. Bakışları keskin ve delicidir. Sağlıklı bir ciltleri vardır. Gülümsemeleriyle çevresindekileri etkisi altına alırlar.

Koç burcu insanlarının doğal taşları, akik, ametist, yakut, zümrüt ve magnezittir. Koç burcunun doğum zamanı ilkbahardır. İlkbahar mevsiminde sümbülün çiçekleri ile mutlu olurlar. Mavi, mor, yumuşak pembe ve beyaz renklerden hoşlanırlar. Koç burcu insanının çiçeği sümbüldür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?