• TARİH: 24.08.2019
Koç Burcunun Yükseleni

Koç Burcunun Yükseleni

Koç burcunun en genel özelliği lider ruhlu oluşudur. Karizması yüksektir. Koç burcunun yükseleni nedir denildiğinde bu özellikler belirleyici rol oynar. Asil bir görüntüsü vardır ama bu onun için bir gösteriş veya avantaj olarak kullanılabilecek bir yeti değildir. Çevresi koç burcu insanını herhangi bir projede koç burcunu lider yapmak ister. Yeni işlerde onlara danışılır. Ancak bu önemli özelliğinin yanı sıra koç insanı çabuk vazgeçer. Sonu gelmeyen çalışmalar ona göre değildir. Sonuca ve olumlu gelişmelere çabuk ulaşmaya çalışır. Küçücük bir pürüz onu projesinden vazgeçirmeye yetebilir.

Koç Burcunun Olumsuz Özellikleri

  • Bunun dışında koç burcunun en olumsuz özelliği yalan söylerken oldukça başarılı olmasıdır.
  • Koç burcu iyi oyunculuk yapar ve onun yalanını yakalamak herkesin yapabileceği türden bir iş değildir.
  • İlgi çekmek hoşuna gittiğinden bir olayı anlatırken araya yalan katabilir.
  • Çünkü koç burcu hep bir numara olmaya endekslenir.
  • Egoları yüksektir, adrenalini yüksektir.

Bu yüzden hiperaktif insanlar da genel itibariyle koç burcu insanlarından çıkar. Koç burcu erkeği ve kadını lider kişilikli olduklarından çabuk fark edilirler ve bir ortamda ilk dikkat çeken kişiliklerden biri olurlar. Her ne kadar lider burcu olsalar da çocuksu hareketleri de vardır. İçlerinde daima bir çocuk yaşar ve olumlu gelişmeleri çok severler ve bardağa hep dolu tarafından bakmayı severler.

Yükselen Koç Burcu Özellikleri

Peki yükselen koç burcu özellikleri nedir? Yükselen burç doğum saatine bakılarak öğrenilir ve dakikalar bile yükselen burcunuzun değişmesine neden olur. Bu yüzden doğduğunuz saati bilirseniz eğer yükseleninizi çıkarabilirsiniz. Yükselen burç kişinin dış görünüşünün karşı tarafa aksi olarak tanımlanır. Dışarıdan bir kişinin sizin burcunu tahmin etmesine olanak tanır.

Dolayısıyla koç burcunun yükseleni ne sorusuna en net cevap şudur: Kaslı ve güçlü bir görünüme sahipsinizdir ve karizmatik bir duruşunuz vardır. Koç burcu yükselen olan kişi herhangi bir ekibe rahatça liderlik edebilir vasıftadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?