• TARİH: 11.08.2019
Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği

Çekici ve karizmatik kova burcu erkeği, çok yönlü yapıya sahiptir. Neşeli ve güler yüzlüdür. İnsanlarla kolay iletişim kurar. Sıcakkanlıdır.

Kova burcu özellikleri erkek için saygılı ve kibar, mantığı ile hareket eden, insanları kırmaktan çekinen, pozitif düşünen özelliktedirler. Duygularını kolayca açığa çıkarmazlar. Çok yönlü kişilikleri zaman zaman karşısındakiler tarafından anlaşılmamalarına neden olur.

Kova burcu özellikleri erkek açısından keyifli ve enerjik oldukları söylenebilir. Maddi açıdan güçlü olmayı, para harcamayı, her şeyin en iyisine sahip olmayı severler. Bu da savurgan olduklarını göstermektedir.

Kova burcu özellikleri erkek açısından zeki ve pratiktirler. Sorunları hızlı bir şekilde çözerek ortadan kaldırırlar. Sıcakkanlı kişiliği ile dost ve arkadaş sayıları fazladır. Dürüsttürler, yalan söylemekten nefret ederler.

Toplumda sevilen ve sevilen kova burcu erkekleri, aile hayatlarında da oldukça olumlu kişiliğe sahiptirler. Sevdikleri için yapamayacakları yoktur. Asla cimri değildirler. Yardımsever olmaları, arkadaşlarına arka çıkmaları ve sevecenlikleri ile çevrelerinde sevilen özelliktedirler.

Kova Burcu Erkeği Özellikleri

İnsanları anlayan, duygusal kişilerdir. Herkesin iyiliğini düşünür, bunun için de ellerinden geleni yaparlar. Kova burcu özellikleri erkek açısından yardımsever ve iyi kalpli oldukları söylenebilir. Aile hayatlarında, ilişkilerinde ve toplumda kadına saygı duyarlar, naziktirler.

Kova burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? 

Kendilerini sorgulamayan, değiştirmeye çalışmayan, oldukları gibi kabul eden kadınlardan hoşlanırlar. Sorun çıkaran, memnuniyetsiz kadınları sevmezler ve hemen uzaklaşırlar. Özgür ruhlu kova burcu erkeği kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Kadınları etkilemeyi severler. Kadınları kolay elde etmekten değil peşlerinde koşmaktan hoşlanırlar. Fazla romantik oldukları söylenemez. Ama sevgilerinde tutkuludurlar. Ama hayatlarında ki kişiyi merkezlerine koymazlar. Ben merkezlidirler.

İnsancıl, dost canlısı, iyimser kova burcu özellikleri erkek açısından toplumda sevilen kişiler olmalarını sağlar. Yaratıcı, bağımsız ve özgür ruhludurlar. Sıkıntıya gelemezler. Onları sıkan ortamlardan çabucak uzaklaşırlar. Yeni insanlarla tanışmak, yeni yerler keşfetmek, sosyal faaliyetlerde bulunmak en önemli özellikleridir.

Kova Burcu Erkeği Aşk

Kova burcu erkeği aşk hayatında renkli bir kişiliğe sahiptir. Kadınını mutlu eder. Kadını tarafından kısıtlanmak istemez ve özgürlüğü onun için aşkından çok daha önemlidir. Kendilerine uygun buldukları hayatlarının sonuna kadar severler. Sadıktırlar. Güvenilmek isterler.

Farklı heyecanlara ve yeniliklere düşkün olan kova burcu erkeğini elde tutmak zordur. Bu yüzden kova burcu erkeği aşk hayatında da yenilikler, değişiklikler ister. Kadını onu sürekli şaşırtmalı ve heyecanlandırmalıdır. Aksi halde çabuk sıkılırlar ve uzaklaşırlar. Renkli kişiliklerine uygun kadınları seçerler. Geç evlenirler ancak kendilerine uygun kadını bulduklarında sonuna kadar birlikte olurlar, sadıktırlar. Kova burcu erkeği ile aşk yaşayan kadınların sürekli kendilerini yenilemeleri ve canlı olmaları gerekir. 

Kova burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusuna yukarıda verdiğimiz yanıtta da görüldüğü gibi sıkıcı olmayan, coşkulu ve macera tutkunu kadınlardan bahsetmek doğru olmaktadır.

Kova Burcu Erkeği Cinsellik

Kova burcu erkeği cinsellik açısından da oldukça aktif ve sınırsızdır. Fazla istekli olduğu gibi aylarca ilişkiye girmeden de yaşayabilir. Ciddi bir ilişkisi yoksa oldukça sık partner değiştirir. Sosyal hayatında olduğu gibi kova burcu erkeği cinsellik açısından da değişiklik ve yeniliklere açıktır. Onu elde tutmanın yolu fantezi dünyasını renklendirmek ve zenginleştirmekten geçer.

Kova burcu erkeği cinsellikte ilk adımı atan kişidir. Partnerinin istekli görünmesi onu heyecanlandırmaya yeter. Gizemli kadınlardan hoşlanır. Seksi iç çamaşırları yerine kapalı giysilerden tahrik olur. Çünkü onu görmedikleri heyecanlandırır. Merak en önemli özelliğidir.

Yenilikçi ve özgür ruhlu kova burcu özellikleri erkek açısından arzulanmayı ancak üstüne düşülmemeyi ister. Bu yüzden ilgi odağı olmak istemez.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?