• TARİH: 24.08.2019
Kova Burcu Kadını

Kova Burcu Kadını

Kova burcu genel olarak bakıldığında heyecanı temsil eder. Kova burcu özellikleri kadın cephesinde heyecanı ve adrenalini gösterir. Daima yeni şeyler öğrenmek ister ve merakı canlıdır. Kova burcuna sahip kadınlar bakımlı olurlar ve fiziksel özellikleri arasında geniş alın yer almaktadır.

Kova Burcu Kadını Cinsellik

Kova burcu kadını cinsellik konusunda da yenilikçidir. Gözleri her ne kadar heyecanlı bir kişiliğe sahip olsalar da gözlemci ve dalgındır.

  • Sevdiği renkler arasında heyecanlı kişiliğine binaen canlı ve açık renkler yer alır.
  • Örneğin sarı ve turuncu renkleri kova burcu kadınlarının genelinin hoşuna giden ve gördüklerinde onlara canlılık veren renkler arasında yer alır.
  • Kova burcunu taşıyan kadınların genel itibariyle bir diğer özellikleri de tıptı Yay burcu erkekleri gibi özgürlüklerine sahip çıkmalarıdır.
  • Hayat felsefeleri arasında özgürlük daima ilk sırada gelir ve aldıkları kararlarda özgürlüklerini bilinç altlarında koruyacak şekilde seçimler yaparlar.

Erkeklerin genellikle üzerlerine düştükleri kova kadınları aidiyet duygusuyla hareket etmek yerine kendi sahipliklerini yaratırlar. İstedikleri şeyi almakta üstlerine yoktur ve bu konuda en inatçı burçların başında gelirler. Karşılaştıkları dertleri de bu inatçılıkla çözerler ve sıkıntılar onlar için bir eğlencedir. Tam aksine dertsiz ve tasasız bir hayatta boşluğa düşerler. Bu yüzden tuttuğunu koparan bir özelliğe sahip olan kovalar yüksek yerlere gelirler. Kova burcunu taşıyan bir kadınla aşk ilişkisi yaşamak kolay bir şey değildir.

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova Burcu Kadını Aşk Hayatı

Kova burcu kadını aşk dendiğinde ciddileşir. Çünkü dominant bir yapıdadırlar ve kendi kurallarını koyarlar. Başkalarının yönlendirmelerine göre hareket etmek yerine kendi kurallarına göre başkalarını yönlendirmeyi seçerler. Kova burcu kadını aşk hayatı bu yüzden çetrefilli geçer.

Arkadaşlık ilişkisinde bu kadar sert değillerdir. Kova kadınının olumsuz özellikleri arasında ise takıntılı olmalarını sayabiliriz. Küçük ya da büyük konulara takıntı besleyebilir, bir problemi çözene kadar üzerinde haftalarını, hatta aylarını harcayabilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?