Kadın Diyarı
Kova Burcu Özellikleri
Sosyal Medyada Paylaş
2 Şubat 2019
krem

Kova Burcu Özellikleri

Diğer burçlar ile karşılaştırıldığında en uyumsuz burç olduğu düşünülen kova burcu, özgünlüğün ve önsezinin burcudur. Özgürlüğüne adeta aşık olan kova burcu, ayaklarını daima yere sağlam basmasını bilir. Kova burçları için özgürlük, yaşamın vazgeçilmez kuralıdır. Özgürlüklerine düşkün olan kova burçları, bu özellikleri sebebiyle aşk hayatlarında sıkıntılar çekebilir. Genel olarak keskin önsezileri olan kova burçları oldukça zekidir. Kurallara pek de duyarlı oldukları söylenemez.

Kova Burcu Özellikleri Kadın

Özgürlüklerine düşkünlük kova burcu özellikleri kadın bireylerin arasında sıkça görülür. Kesinlikle kısıtlanmaya gelemeyen kova burcu kadını uzun süreli bir ilişki sürdürüyorsa, sevdiği kişi bu konuda başarı sağlamış demektir. Oldukça kararlı olan kova burcu kadını, ne yapmak isterse ya da neyi elde etmek isterse yapabilir. Pozitif enerji ve neşeye sahip olmak kova burcu kadını özellikleriarasında yer almaktadır.

Becerikli bir karaktere sahip olan kova burcu kadını, bu özelliğiyle kendisine yardımcı olmaktadır. Akılcı davranışları sayesinde, karşılaşmış olduğu problemlere pratik çözümler getirebilir. Maddi konularda savurganlık yapma özelliğine sahiptir. Yalandan nefret ettikleri için, dolambaçlı işler, onlara göre değildir.

Kova Burcu Özellikleri Erkek

Kibar bir erkek olan kova erkeği, her zaman çevresine karşı naziktir. Kaba davranışlardan uzak durma kova burcu özellikleri erkek bireylerin genel özelliklerindendir. Kova burcu erkeği, insanların iyilikleri ister. Bu nedenle de hep iyimser davranışlar sergiler. Hayatın her zaman olumsuz yönleri yerine olumlu yönlerine odaklanmayı tercih eder.

Özgürlüğüne son derece düşkün olmak, akıl ve mantık ile hareket etmek, mükemmeli istemek ve doğruluk kova burcu erkeği özellikleri arasında yer alır. Kova burcu erkeği dürüstlüğe son derece önem verdiği için, çevresinde yalancı insanları istemez. Ailesine önem vermesinin yanı sıra, ev hayatını sever. Ailesiyle daima neşeli ve eğlenceli olur. Kova burcu erkeği için aile, son derece değerlidir.

Bir Yorum Bırak

sivilceye ne iyi gelir