• TARİH: 22.08.2019
Kova Burcu Yükseleni

Kova Burcu Yükseleni

Her insanın burcu olduğu gibi bir de yükselen burcu bulunmaktadır. İnsanların doğdukları sırada ufuk çizgisinden yükselen burcu ifade etmektedir. Yükselen burçlar da asıl burçlar kadar önemlidir. Kendinizi nasıl gördüğünüzü ve başkalarının sizi nasıl gördüğünü ifade etmektedir. Yükselen burcu belirleyen en önemli faktörler doğum yeri ve zamanıdır.

Yükselen Kova Burcu

En önemli özelliği dürüstlük olan yükselen kova burcu idealist ve içten davranışlarda bulunur. Yükselen kova, diğer burçlar arasında en dürüst olanıdır. Ayrıca kova burcu yükselen olan kişiler insancıl bir bakış açısına sahip olmakla birlikte bağışlayıcıdırlar. Temiz ve saf yürekli olan bu insanları bazı kişiler bu özelliklerinden dolayı yanlış anlayabilmektedir. Aşk hayatlarında son derece istikrarlı olan kova burcu yükselenleri, sevgiye ve devamlılığa büyük önem verirler. Aşk konusunda son derece tutkulu ve bağlıdırlar.

Sanata düşkün olmakla birlikte edebiyat ve müzik konusunda oldukça yeteneklidirler. İyi huylu ve sevecen olan kova yükseleni kişiler, bilimsel yazılara ilgi duyarlar. Kızdıkları zaman parlasalar da çok çabuk yumuşarlar ve kin tutmazlar. Dostluk konusunda da kimseyi yarı yolda bırakmayacak kadar sağlam kişilerdir. Neşeli, keyifli ve güler yüzlü halleri ile çevrelerine pozitif enerji saçarlar.

Bunların yanında kova burcu yükselen akrep olan insanlar, yeteneklerini iyi değerlendirir ve paraya önem verirler. Kıskanç, kuşkucu ve kolay güvenmeyen hırslı bir kişiliğe sahiptirler. Kova burcunun zekası ve akrep burcunun kararlılığı birleştiği için aşamayacakları engel bulunmayacaktır. Hırs ve zekaları ile seçtikleri meslekte başarısız olma ihtimalleri neredeyse yoktur. Edebiyat, ekonomi, bankacılık ve ticaret gibi alanlarda başarılı olma ihtimalleri daha fazladır.

Dost yanlısı bir yapıya sahip olan yükselen kova burcu kadını ise, aşk ile dostluğu bazen karıştırabilmektedir. Bu durum onları yanlış evliliğe ve boşanma ile sonuçlanan birlikteliklere götürebilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?