• TARİH: 23.08.2019
Lierac Çatlak Kremi

Lierac Çatlak Kremi

Lierac Çatlak Kremi

Hamileliğin kadın vücudunda bıraktığı izlerden birisi olan hamilelik çatlakları, doğumdan hemen sonra kadınların ivedilikle kurtulmak istedikleri estetik problemlerden biridir. Çatlakları oluşmadan önlemek en doğrusu, ama çatlaklar belirgin hale geldikten sonra da çaresizlik duymaya gerek yok çünkü son derece gelişmiş formülleriyle çatlak kremleri imdada yetişiyor. Lierac pyhtolastil jel ya da daha bilinen adıyla Lierac çatlak kremi  ciltte oluşan çatlakların oluşmasını önler ve bakım sağlar.

Hamileliğin 4. ayından itibaren karın, göğüs ve bacak bölgesinde kullanılabilen Lierac Çatlak önleyici krem sabah ve akşam haricen kullanılabilir.Hamilelik çatlakları, Lierac çatlak kremi ile cildin natural rengine kavuşur. Daha dar ve ince çizgilere dönüşür.

Lierac krem tamamen organik maddelerden oluşur. Lierac ürünleri içinde yer alan Lierac çatlak önleyici kremin muadilleri içinde en etkililerin başında geldiği bilinmektedir. Başarı oranı %92 olan Lierac krem yalnızca hamilelik döneminde oluşanları değil, diyetle oluşan kilo kaybı sonucu meydana gelen deri çatlakları ve deformasyonları da tedavi eder. Tedavisinin imkansız olduğunu düşündürten çatlaklar, lierac phytolastil jel çatlak kremi ile tedavi edilerek eski sağlıklı görüntüsüne kavuşur.

Lierac çatlak kremi cildi hem korur, hem de bir duvar vazifesi görerek onarıcı ve besleyici bir etki yapar. Hamilelik çatlaklarına karşı mükemmel sonuçlar sağlayan Lierac çatlak önleyici krem ile cilt kendini yeniler ve mutluluk verir.

Lierac Çatlak Kremi Nasıl Kullanılır

Hamilelik döneminde oluşması muhtemel çatlakları önlemek için hamileliğin 3. ayından itibaren çatlak oluşması öngörülen bölgelere günde 1 kez olacak şekilde masajla iyice yedirerek tatbik edilir.

Lierac Çatlak Kremi Kullananlar

Lierac çatlak kremi kullanıcı yorumlarına bakılacak olursa, lierac kullananlar, ürünün gayet yararlı olduğunu, çatlak oluşumunu engellediğini ve ürünün beklediklerinden daha da etkili olduğunu belirtiyor

Lierac Çatlak Kremi Fiyatı

Lierac kem fiyatı 156 TL olarak belirlenmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?