Maybelline BB Krem

Maybelline BB Krem

Maybelline bb krem, bb krem kullanmak isteyen ama hangi markayı alacağına bir türlü karar veremeyenler için oldukça iyi bir seçenektir. Ürün mat olmasına karşın son derece ışıltılı bir yapıya sahiptir. Hemen hemen her cilt tipine uyum sağlayabilen Maybelline dream püre bb krem ciltteki kırmızılıkları da oldukça iyi kapatıyor. SPF 30 özelliği ile cildi UV ışınlarından koruyan Maybelline dream […]

Maybelline bb krem, bb krem kullanmak isteyen ama hangi markayı alacağına bir türlü karar veremeyenler için oldukça iyi bir seçenektir. Ürün mat olmasına karşın son derece ışıltılı bir yapıya sahiptir. Hemen hemen her cilt tipine uyum sağlayabilen Maybelline dream püre bb krem ciltteki kırmızılıkları da oldukça iyi kapatıyor.

SPF 30 özelliği ile cildi UV ışınlarından koruyan Maybelline dream fresh bb krem cildi aynı zamanda gün boyu nemli de tutar. Ciltteki kusurlarını da son derece iyi kapatan Maybelline dream pure bb krem yağsız formülü ile ciltte parlama ve ağırlaşma da yapmaz.


Maybelline dream pure bb krem

BB krem nedir?

Fark edilir derecede pürüzsüzlük sağlayan Maybelline bb krem cilde kadife gibi bir dokunuş sağlar. Üründe var olan koruma  bandı da ürünü alan kişinin güvenle kullanılmasını sağlıyor.

Maybelline dream pure bb krem silikon içeren bir ürün olduğundan ipek gibi bir etki bırakır. Cilt ile oldukça hızlı şekilde bütünleşebiliyor. Üzerine pudra uygulandığında daha da kalıcı olabiliyor. Ciltteki gözenek görünümünü de azaltan Maybelline bb krem yüzdeki ince çizgilere dolmuyor.

Ürünü iki kat uygularsanız ciltte suni durabilir. Ürünü kullanmadan evvel nemlendirici uygulanmazsa kuru olan bölgeler daha da ön plana çıkabiliyor.

Maybelline bb Krem Kullananlar

Maybelline bb krem kullananlar cilde doğal bir matlık sağlayan bu üründen oldukça memnun kaldıklarını söylüyor. Gözeneklerdeki görünümü de hafifleten Maybelline dream pure bb krem silikon içerdiği için duyarlı ciltlerde, salisilik asit içerdiği için de kuru ciltlerde problem meydana getirebilir.

Maybelline dream püre bb krem, bb krem kullanmak isteyenler için son derece iyi bir seçenek olabilir.

BB krem evde nasıl yapılır?

En iyi bb krem markaları ve fiyatları için…

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?