Yazj ići reklam
  • TARİH: 14.09.2019
Nadixa Sivilce Kremi

Nadixa Sivilce Kremi

Yazj ići reklam

Nadixa krem sivilce kremi olarak da bilinen , sivilcelerden korkanların en büyük yardımcısı denebilecek bir niteliğe sahip kremdir. Nadixa krem cilt tipinize göre doktorunuz tarafından reçetenize yazılmaktadır.

Nadixa Sivilce Kremi Nedir?

Nadixa krem sivilce tedavilerinde kullanılmakla beraber belli bir ölçü de kullanılması gereken bir krem olduğu için nadixa krem kullanmadan önce doktorunuzla görüşmüş olmanız oldukça önemli ve gereklidir. Nadixa krem sivilce tedavilerinin yanı sıra kıl kökü ve çevresinde oluşmuş olan bakterilerin temizlenmesine ve yok olmasına da yardımcı olmaktadır.

Nadixa krem tam anlamıyla ne işe yarar diye merak edenler ne nadixa krem nasıl kullanılır? Nadixa krem işe yarıyor mu? , nadixa krem sivilce izlerini geçiriyor mu? , nadixa krem fiyatı nedir? Diye oldukça fazla soru sorulmaktadır. Şimdi bu sorulara sırayla cevaplayalım.

Nadixa Krem Ne Işe Yarar?

Nadixa krem sivilce izlerine iyi gelir mi? diye sıkça sorulmaktadır. Nadixa krem sivilcelerin tedavisinde kullanılan ve oldukça etkili olan bir kremdir. Nadixa krem hem sivilce tedavilerin de hem de sivilce izlerinin giderilmesin de kullanılan ve oldukça memnun kalınan bir merhemdir. Nadixa merhem fiyatı nedir diye dorulan sorular da oldukça fazladır.

Nadixa sivilce kremi doktor reçetesi ile yazılan ve eczanelerden temin edilen bir kremdir bu nedenle nadixa krem fiyatı hakkında bilgi edinmek ya da nadixa krem fiyatının tam ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorsanız eczanelere danışıp , sormanız gerekmektedir. Nadixa krem kullanırken cilt bakım ürünlerinden uzak durmanız sizin sağlığınız açısından çok daha iyi olacaktır.

Bu nedenle nadixa kremi alırken ve kullanmaya başlamadan önce nadixa krem ne işe yarar ve nadixa krem nasıl kullanılır? , nadixa krem hangi yöntemlerle kullanılır? Diye araştırmanız ve eczane ya da tıbbi bilgiye sahip olan birileri ile iletişime geçmenizi öneririz.

Nadixa Sivilce Kremi Nasıl Kullanılır?

Nadixa krem nasıl kullanılır , bu konu da konuşacak olursak her kremin belli bir dozajı vardır. nadixa krem de 30 gramlık tüpler halin de satışa sunulmakta ve eczanelerden alınmaktadır. Nadixa krem cilt ile temas ettirilirken oldukça narin ve kibar sürülmelidir.

Nadixa kremi sivilce tedavileri için kullanırken ,sivilcenin veya izlerinin ya da hangi tedavi amacıyla kullanıyorsanız o bölgenin üzerine ince bir tabaka halinde güzelce sürmeniz gerekmektedir.

Nadixa sivilce kremi alırken eczanenin veya doktorunuzun söylediği talimatlara uymanız ve kulak arkası etmemeniz gerekmektedir. Nadixaa krem alırken reçetesiz almamanız oldukça önemli ve gerekli bir durumdur.

Nadixa krem tedavi süresince oldukça hızlı etki gösteren ve cildinizin oldukça hızlı yenilenip , sağlıklı bir hale kavuşmasına yardım eden bir krem , merhemdir.

Nadixa Sivilce Kremi Yan Etkileri

Nadixa kremin de her krem ve ilaçta olduğu gibi belli başlı yan etkileri vardır. ilaçlar ve kremler her bünyede olumlu tepki gösteremeyebiliyor. Bu olumsuz tepkime ile karşılaşanların ise hemen bir doktora başvurması ve ilaç ya da kremi kullanmayı kesmesi gerekmektedir.

Nadixa sivilce kremi kullanırken karşılaşabileceğiniz yan etkiler şu şekildedir ; yüzünüzde , dudaklarınız ya da boğazınız da şişlik ve ağrı hissediyorsanız hemen bir hekime ya da eczaneye gitmeniz ve aynı zamanda nadixa kremi kullanmayı bırakmanız gerekmektedir . Nadixa krem cildiniz de kuruluk yapmaya başladığında nadixa kremi kullanmayı bırakıp , bir doktora görünmeniz gerekmektedir.

Nadixa krem hamilelik dönemin de kullanılması kesinlikle yasak olan bir kremdir bu nedenle hamilelik riskiniz varsa kremi kullanmadan önce hamile olup olmadığınızdan emin olmalısınız. Hamile kadınlarda nadixa krem kullanımı bebek için oldukça zararlı durumlar teşkil edebilmektedir.

Nadixa Sivilce Kremi Soruları

Nadixa krem kortizonlu mu

Nadixa krem kortizonlu sorusu genelde bu kremi kullanmak isteyenlern sıklıkla sorduğu bir sorudur. Nadixa krem kesinlikle kortizonlu bir krem değildir.

Nadixa krem sivilce izlerini geçir mi

Nadixa krem sivilceler üzerinde gösterdiği etkiyi maalesef sivilce izleri üzerinde göstermez.

Nadixa krem işe yarıyor mu

Nadixa işe yarıyor mu sorusunu sivilce ile mücadele edenler sıklıkla sormaktadır. Kremi kullanalar kremin sivilceleri yyok ettiğini sıklıkla sormaktadır. Ayrıca sivilce kremleri çeşitlerini görmek için En İyi Sivilce Kremi yazımızı okuyabilirsiniz.

Nadixa krem egzama

Nadixa krem egzama için kullanılan bir krem değildir.

Nadixa krem sürüldükten sonra yıkanır mı

Nadixa krem temiz cilde uygulanan bir kremdir. Kremi sürdükten sonra kesinlikle kremin etki etmesi için sürüldükten sonra yüzde bekletilmelidir ve yıkanmamalıdır.

Nadixa krem reçetesiz alınır mı

Reçetesiz olarak alınabilmesine karşın kesinlikle reçetesiz olarak bu kremi kullanmayın. Krem size doktor tarafından reçete edildiğinde kullanmalısınız.

Nadixa krem tüylenme yapar mı

Krem sürüldüğü bölgede asla tüylenme yapmaz.

Nadixa etkisini ne zaman gösterir

Krem düzenli kullanılmaya başlandığında ilk etkileri 1 ay içerisinde göstermesine karşı tam etkisi 2 ay içerisinde gösterir.

Nadixa krem endikasyonları

Nadixa akne vulgaris ve deri enfeksiyonlanmn topikal tedavisinde endikedir.

Nadixa krem kaç gün kullanılır

Krem size belirtilen süre boyunca kullanılmalıdır genelde bu süre 8 haftadır.

Hamilelikte nadixa kullanılır mı

Kesinlikle hamile iseniz yada gene kalmayı düşünüyorsanız asla bu kremi kullanmayınız.

Emziren anneler nadixa kullanabilir mi

Emziren annelerin nadixa kullanmaları sakıncalıdır. Doktorunuz önermedikçe bu kremi asla kullanmayınız.

Nadixa krem gebelik kategorisi

Nadixa krem gebelik kategorisi B dir.

Nadixa krem fiyatı

NADIXA %1 30 gr krem Fiyatı

Etken MaddeNadifloksasin28.24 TL
Geri Ödeme KoduA1028526.15 TL

Nadixa Krem Prospektüs

Nadixa sivilce kremi size reçete edildiğinde kesinlikle krem hakkında en doğru ve güncel bilgiye sahip olmak için reçete kağıdını okumadan asla bu kremi kullanmayınız. Sivilce Kremi hakkında en doğru ve güncel bilgiye reçete kağıdından ulaşabilirsiniz. Nadixa prospektüs bilgilerinde kremin kullanım şekli ve yan etkilerini ayrıntılı bulmanız mümkün.

Nadixa Krem Muadili

Nadixa krem eşdeğer olan kremler ile içeriğe ve etkiye sahiptir.

Aknefloks Krem %1 30 g

Magnis Krem %1 30 g

Sizlere bu yazımızda nadixa krem nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır hakkında bilgiler vermeye çalıştım. Kesinlikle doktorunuza danışmadan bu kremi asla kullanmayınız.

Yazj ići reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?