• TARİH: 24.08.2019
Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak burcu özellikleri erkek açısından olumlu yanları ile bilinir. Oğlak burcu erkeği çalışkandır, başarılıdır, tutumludur.  Her ne kadar cimri olarak tanınsalar da sevdikleri için oldukça bonkör olabilmektedirler.

Oğlak burcu özellikleri erkek için aklı başında ve güvenilir olduklarını göstermektedir. Güvendiği insanları hayatına alır ve güvenmediği insanlarla özel hayatını paylaşmaz. Arkadaşlığa ve dostluğa önem verirler. Oğlak burcu erkeği ile yakınlaşmak istiyorsanız öncelikle onun güvenini kazanmalısınız. Aksi halde duvarlarını yıkamazsınız.

Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Oğlak burcu erkeği sakin ve ılımlı kadınlardan hoşlanır. Asi kadınlar oğlak burcu erkeğine itici gelmektedir. Kadının uyumlu olması karşı cinste aradıkları en belirgin özelliktir. Şık, giyimine ve dış görünümüne önem veren kadınlardan hoşlanırlar.

Hem sosyal hayatında hem de aşk hayatında sadık olması ve güvenilir olması ile tanınır oğlak burcu erkeği. Aklı başında, planlı ve çalışkandırlar. Bu yüzden başarılı erkeklerdir. Maddi durumları iyidir. Disiplinli ve hırslıdırlar. Dış görünümlerine özen gösterirler. Bakımlıdırlar.

Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri

Oğlak burcu özellikleri erkekler için sert ve duvarları ile iç dünyasını dışarıya kapamış olduklarını belirtmek gerekir. Ama bu asosyal olduklarını göstermiyor. Güvendikleri insanların arasında oldukça sıcakkanlı ve neşelidirler. Geleneksel erkeklerdir. Asiliği ve yalanı sevemez. İş koliktir ve işkolik insanları sever.

Oğlak burcu özellikleri erkekler de baskın karakterdir. Sert görünüşlü ve otoriterdir. Girdiği ortamlarda soğuk görünseler de bir süre sonra eğlenceli olduklarını görebilirsiniz. Yeter ki bulundukları ortamdan ve insanlardan memnun olsunlar. Doğayı severler ve genellikle doğayla iç içe olabilecekleri tatil planlarlar.

Oğlak Burcu Erkeği Aşk

Oğlak burcu erkeği aşk hayatında tutkuludur. İlişkilerinde sadıktır ve karşı taraftan da aynısını bekler. Kuşkucudur. Güvenini kazanmak zordur ama kazanınca da aşkına tutkuyla bağlanır. Heyecanı ve macerayı sevmez, bu yüzden aşk hayatlarında sakindirler. Aşk hayatına giren kadını önce güven açısından sınarlar ve emin olduktan sonra aşka yelken açarlar. Aşk hayatında ki kadının sorunlarını çözmek için çabalar ve onun için yapamayacağı bir şey olmadığını hissettirir. Aynısını karşı cinsten de bekler.

Oğlak burcu erkeği aşk hayatına güvendiği kişileri alır. Cinsellik açısından da aynıdır. Güvendiği kadınlar ancak oğlak burcu erkeğinin yatağına girebilirler. 

Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Üzerinde otorite kurabileceği ve söz dinleyen, uyumlu kadınlardan hoşlanırlar. İlgi görmeyi severler. İlgisiz davranan bir kadından anında uzaklaşırlar. Oğlak burcu erkeği aşk hayatında soğuk gibi görünse de tam tersi yumuşacık bir kalbi vardır ve güvendiği kadını tutkuyla sever. Mutlu etmenin yollarını bilir ve istiyorsa mutlu da eder.

Oğlak burcu özellikleri erkekler de baskın karakterdir. Sert görünüşlü ve otoriterdir. Ama yakınlaşınca yumuşak ve içtendir.

Oğlak Burcu Erkeği Cinsellik

Sakin ve disiplinli aşk hayatı ile tanınan oğlak burcu erkeği cinsellik açısından oldukça aktiftirler. Yatakta sakin yapılarının aksine fantezilere ve maceralara düşkündürler. Karşı cinsi memnun etmek onlar için çok önemlidir. Geniş bir fantezi dünyaları vardır. Oğlak burcu erkeği cinsellik yaşamında sürprizlerle doludur.

Oğlak burcu erkeği cinsellik yaşayacağı kişiye güvenmek ister. Güvenini kazanan kadını yatakta oldukça mutlu eder. Bunun için çabalar. Ama baskın ve otoriter kişiliğini yatakta da sürdürür. Aktif kadınlardan daha çok sakin kadınları sever.

Oğlak burcu erkeği cinsellik ve aşk hayatında günlük hayatından farklı, aktif ve çılgındır. Seksi iç çamaşırları, fantezi oyunları ve oyuncakları severler. Oğlak burcu erkeği cinsellik açısından kadını mutlu eden kişilerdir. Bencil değildirler ve kadının zevk alması için çabalarlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?