• TARİH: 24.08.2019
Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını

22 Aralık-20 Ocak tarihleri arasında doğan oğlak burcu kadınları yaşanabilecek her türlü kötü duruma karşı temkinli davranmalarıyla bilinirler. Oğlak burcu kadınları daha çok mantıklarıyla hareket ederler ama çevrelerindeki insanların esas, onların kalbinden geçeni bilmesini isterler. Genellikle lider bir ruha sahiptirler ve insanları kalpleriyle etkileri altına alırlar. Gerektiğinde, sevdikleri kişilere onlara verdikleri değeri söylemekten de çekinmezler. 

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri Rezzan Kiraz

Oğlak burcu kadını özellikleri Rezzan Kiraz tarafından anlatılırken, ne kadar planlı ve idareli bir kadın olduğu üzerinde durulur ve aynı zamanda Rezzan Kiraz, oğlak kadınlarının iş hayatında da çok ciddi olduklarını, parayla ilgili işlerde çok başarılı olduklarını söylemektedir.

Çok inatçı olan oğlak burcu kadını isteklerini nasıl kabul ettireceğini de çok iyi bilir. İstediği şeyler için o kadar naif bir şekilde ısrar eder ki karşı taraf onu kırmamak için elinden geleni yapar ve sonunda oğlak burcu kadını muhakkak istediğini yaptırmış olur. 

Oğlak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır

Oğlak burcu kadını nelerden hoşlanır diye düşünüldüğünde onları güldüren, eğlendiren kişilerden çok hoşlandığı görülmektedir aynı zamanda isteklerinin dışına çıkılmaması da onları son derece mutlu etmektedir.

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Sezgileri son derece kuvvetli olan oğlak burcu kadınları, karşı taraf bir plan yapmadan önce o planın ne olduğunu tahmin edebilme yeteneğine sahiptir. Oğlak burcu kadını aşk hayatına bakıldığında onların aşıkken normalde olduğundan daha neşeli ve mutlu oldukları görülmektedir.

Bu nedenle onlarla tartışması da bazen biraz zor olabilmektedir çünkü en büyük tartışmaların bile mutlaka gülünç bir yönünü görüp ortaya atabilirler. Oğlak burcu kadınını bir ilişkide en çok üzen olaylardan biri de karşı tarafın onunla aynı düşünceleri paylaşmıyor olmasıdır.

Oğlak Burcu Kadını Cinsellik

Oğlak burcu kadını cinsellik yönünden incelendiğinde cinsel hayatlarında da aşk hayatlarında olduğu gibi çok eğlenceli, sıcak ve hareketli oldukları görülür. Onun için cinsellikte önemli olan, aşkın yanı sıra eğlencenin de olmasıdır. Oğlak burcu kadını için cinsellik her ne kadar önemli olsa da karşısına sevdiği bir insan çıkana kadar beklemeyi de bilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?