• TARİH: 23.08.2019
Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak Burcu Özellikleri

Genel olarak oğlak burcu, kendisinden emin bir duruşa ve güçlü kişiliğe sahiptir. Sarsılmaz yapılarıyla güçlü karakterler olarak nitelendirilen oğlak burcu kadını özellikleri ile oğlak burcu erkeğinin özellikleri arasında bazı farklılıklar olabilir. İnsanlara mesafeli davranan oğlaklar, esasında içlerinde sevgi ve ilgiye açtır. Hassas yapıları vardır.

Oğlak Burcu Özellikleri Kadın

Güvendiği insanlara yardım etmesini seven oğlak kadını, inanmadığı ya da güvenmediği kişilere karşı soğuk ve mesafeli davranır. Hayatlarında gerçek aşkın önemi büyüktür. Bu nedenle gelip geçici heveslere kapılmazlar. Gerçek aşkın mantık süzgecinden geçmiş olmasına inanan oğlak burcu özellikleri kadın bireyleri romantizm konusunda bile gerçeklerin dışına çıkmaz. Oğlak kadınları, sevdikleri erkeği kıskanmaktadır. Bu durum bazen erkekleri bunaltabilir.

Oğlak burcu kadınları, ilişkilerinin uzun süre devam etmesini isterler. Duygularını göstermek konusunda biraz çekingendirler. Oğlak kadını bir erkeği elde etmek isterse, çoğu zaman bunu başarabilir. Hayal kırıklığına uğradıkları zaman, bu durumu atlatabilmeleri zor olmaktadır. Çünkü olumsuz durumlar yaşadıklarında hislerini içlerine atarlar. Ev sahibi olma konusunda başarılı oldukları söylenebilir. Para bakımından oldukça tutumludurlar.

Oğlak Burcu Özellikleri Erkek

Kendilerine sınırsız güven duyma oğlak burcu özellikleri erkek bireylerinin sahip olduğu belirgin bir özelliktir. Bu nedenle de oğlak erkeklerinin yanına yaklaşmak oldukça zordur. Yanında kendine güvenen kişileri isterler. Dışarıdan sert görünürler. Oğlak burcu erkeğinin ikili ilişkilerde fazlasıyla güvenilir olduğunu söylemek mümkündür.

Koruyucu, hırslı ve inatçı bir yapıya sahip olmaları oğlak burcu erkeği özellikleri arasındadır. Baba figürüne sahip olan oğlak erkekleri, koruyucu yapıya sahip bir eş arayan kadınlar için oldukça idealdir. Oğlak erkeklerine omzunuzu dayayabilir ve dertlerinizi paylaşabilirsiniz. Oğlak erkekleri verdikleri kararların iyi ya da kötü olduğunu düşünmeden hareket edebilirler. İnatçı ve bazen sinirlidirler. Mantıksız şeyleri kabul etmeyen oğlak erkeği değer verdiği kişi zor durumdaysa, elinden geleni yapmak için çabalar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?