• TARİH: 23.08.2019
Oriflame Parfüm

Oriflame Parfüm

Oriflame, temsilciler aracılığı ile satış yapan bir sistemdir. Satış temsilcisine her ay düzenli olarak o ayın kataloğu gelir ve temsilci o kataloğu yakın çevresi ve tanıdıklarına göstererek katalog da yer alan satış fiyatı üzerinden satışlarını yapar. Ve sattığı her ürünün belli bir miktarı kendisine kalır. Oriflame da birbirinden ünlü markalar yer almaktadır.

Aynı zamanda birçok ürün çeşitleri de bulunmaktadır. Daha çok bayanlara hitap etse de erkeklerin dikkatini çekecek çok özel kokulu parfümlerde bulunmaktadır. Ürün almak için bir oriflame danışmanile iletişime geçerek oriflame kataloğu isteyebilir ve bu katalogdan istediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz.


Oriflame bayan parfüm

Oriflame da bay ve bayanlar için çok güzel kokular bulunmaktadır. Ayrıca birçok farklı koku bulunduğundan seçim yapmanız kolaylaşacak ve kendinize hitap eden kokuyu kolayca bulacaksınızdır. Oriflame parfüm kullananlar ürünlerden memnun kalarak artık devamlı bu kokuları almayı tercih etmişlerdir. Parfüm konusunda oldukça iddialı olan oriflame bünyesinde bay ve bayan toplam da 100′ e yakın koku bulunmaktadır.

Aynı kalitedeki dışarıda satılan ürünlere oranla fiyatı da gayet makuldür. Üstelik her ay farklı bir ürününü indirime koyan oriflame kataloğunu sürekli takip ederek beğendiğiniz kokuları asıl fiyatlarına oranla çok daha az miktarlar ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Oriflame Parfüm

Oriflame bayan parfüm sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. 60′ a yakın kokusu arasında en çok sevilenler arasında yerini alan ise oriflame giordani gold parfüm ‘dür. Spreyler, deodorant ve kolonyaları da içinde barındıran bu kokuların fiyatları indirim fırsatlarını yakaladığınız takdirde 14.90 TL’ den başlamaktadır. Bu fiyat kalite, kokunun yoğunluğu ve maliyete göre 126.90 TL’ ye kadar çıkabilmektedir. Siz de oriflame’ ın bu eşsiz kokularından faydalanmak için bir an önce bir oriflame temsilcisi bulmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?