• TARİH: 21.08.2019
Porselen Makyaj Hakkında

Porselen Makyaj Hakkında

Porselen makyaj çok profesyonel olan makyajlardır. Porselen makyaj yapma gereksinimi duyan bayanların cildi çok pürüzlüdür. Normal makyaj ile kapanmayan lekeler için yapılan profesyonel makyajdır. Normal makyajlardan çok daha etkin olan makyajdır. Farklı biçimlerde kullanılır. Bu makyajı yapmak için çok kaliteli malzemelerden yardım alırız. Porselen makyaj yapımında kullanılan birçok set ürünleri diğer makyaj yapımlarında kullanılmaz. Fırçaları ve kullanılan makyaj süngerleri çok daha kaliteli ve uzun süre etki gösterecek şekildedir.


Porselen Makyaj Hakkında Bilgiler

Porselen Makyaj Hakkında Bilgiler

Porselen makyaj yapım süreçleri biraz daha uzun sürer. Örneğin Bülent Ersoy makyajını herkes çok iyi bilir. Sanatçının yüzüne çok fazla renk katmak açısından detaylı bir şekilde makyaj yapılır. Yüzünde kapanmayan lekeler için yapılan makyaj türüdür. Porselen makyaj yüzündeki aşırı derece iz ve çil lekeleri olan kadınların kullandıkları makyaj çeşitleri arasındadır.


Porselen Makyaj Hakkında Bilgiler

Avrupa ve Rus ülkelerinde çok fazla çeşitlerle yapılan herkesin hoşuna giden makyajdır. Makyaj yapımında çok pratik renkler kullanılır. Sanatçıların katalog çekimlerinde kullandıkları makyajdır. Avrupa ülkelerinde kullanılan makyaj türünden olmaktadır. Sizlere özel hazırlanan yazımızda porselen makyaj hakkında, aklınıza takılan her soruya detaylı cevaplar alıyor olacaksınız. Birçok kadının merak ettiği porselen makyaj, yapımları uzun zaman almaktadır. Erkeklerinde hoşuna giden makyaj modelleri arasındadır.

Porselen Makyaj Malzemeleri

Porselen makyaj malzemeleri oldukça profesyoneldir bu nedenle birçok makyaj malzemesinden farklıdır. Özellikle göz makyajı için birbirinden farkı 50 adet özel renkli içerikli set kullanılır. Porselen makyaj yapımı için son derece birbirinden farklı ürünleri seçiyoruz. Akabinde makyaj yapmanın keyfine varıyoruz.


Porselen Makyaj Malzemeleri

Göz makyajı ve dudaklar için birbirini takip eden enteresan renkler bulacaksınız. Gözleri belirgin etmek için kullanılan soft ve hiçbir yerde bulunmayan renkler seçilir. Far ve göz kalemlerinde daha çok kalın uçlu ürünler kullanılır. Koyu ve açık renk porselen makyaj için elde ettiğiniz tonlar farklıdır. Porselen makyajlarda hareketli renk tonları elde edilir.


Porselen Makyaj Malzemeleri

Birçok ünlünün tercih ettiği makyaj türüdür. Sanatçıların da kullandıkları ve çok özel gecelerde tercih ettikleri makyaj modelidir. Gözleri belirginleştiren kalın farlar, rujlar, dudak kalemleri, elmacık kemiklerini belirginleştiren fondötenler ve göz farların çok değişik tonları kullanılmaktadır. Mavi, yeşil v gri tonlarında birbirinden farklı yapılan göz farları kişileri iddialı göstermek için kullanılır.

Porselen Makyaj Fiyatları

Güzellik merkezlerinde makyaj yapımı, için birçok ürün bulunur. yüze uygulanan porselen makyaj fiyatları oldukça pahalıdır. Ayrıca makyaj yapımında binlerce model renk kullanıldığı için fiyatlarında pahalı olması çok normaldir. Özellikle gelinlere yapılan porselen makyajlarda 500 TL’nin altında fiyat biçilmez.

Porselen makyaj kusursuz olan makyaj demektir. Kişilerin ten rengine uygun olması için büyük denemeler yapılır. Birçok fondöten çok kaliteli olan Avrupa markasında seçilir. Bu nedenle fiyatlar normal makyaja göre çok pahalıdır.


Porselen Makyaj Fiyatları

Porselen Makyaj Modelleri

Porselen makyajların modelleri oldukça fazladır. Özellikle göz belirginleştiren parlak göz kalemleri rövanştadır. Elmacık kemiklerin daha belirgin olması için iki kat allık kullanılır. Sıvı ve katı kapatıcı, allık, fondöten üzerine daha fazla ürün kullanırız. Göz rengin uygun olan manevralar ile değişik renk tonları elde edebiliriz.


Porselen Makyaj Modelleri

Dudakları belirgin yapmak içinde muhakkak dudak kalemi kullanırız. Ayrıca suya dayanıklı olan bir ruj seçilir. Ruj renkleri çok net ve belirgindir. Herkesin beğeneceği kadar mükemmel ve kusursuz olan porselen makyajı sizlerde deneyebilirsiniz. Porselen makyajı uygulamadan önce iki kat etki eden nemlendirici kapatıcı kullanılır. Nemlendirici kullanıldığı için her tarz makyaj modelini yüzünüze uygulayabilirsiniz.


Porselen Makyaj Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?