Sinoz Leke Kremi

Sinoz Leke Kremi

Başta güneş ışınları olmak üzere, hamilelik ve yaşlılık süreçleri, çeşitli kimyasallar ve sigara gibi zararlı maddeler, cilt üzerinde leke oluşumuna sebebiyet verir. Bu lekeler hem cildi kötü, hem de kişiyi olduğundan yaşlı gösterir. Yapılan araştırmalar neticesinde su teresinin cilt lekeleri üzerindeki olumlu tesiri kanıtlanınca Sinoz leke kremi üretilmiş. Doğuştan olmadığı sürece, her türlü sonradan meydana gelen lekeyi […]

Başta güneş ışınları olmak üzere, hamilelik ve yaşlılık süreçleri, çeşitli kimyasallar ve sigara gibi zararlı maddeler, cilt üzerinde leke oluşumuna sebebiyet verir. Bu lekeler hem cildi kötü, hem de kişiyi olduğundan yaşlı gösterir. Yapılan araştırmalar neticesinde su teresinin cilt lekeleri üzerindeki olumlu tesiri kanıtlanınca Sinoz leke kremi üretilmiş. Doğuştan olmadığı sürece, her türlü sonradan meydana gelen lekeyi geçirdiği bilinen Sinoz’un, düzenli kullanıldığında lekelenmeye müsait ciltler üzerinde de yeni leke oluşumunu engellediği tespit edilmiş.

Makalede Neler Var

Sinoz Leke Kremi Kullanımı

Çiller, sivilce lekeleri, doğum sonrası oluşan lekeler, doğum kontrol haplarının ve hormon ilaçlarının tetiklediği lekeler, ellerde beliren yaşlılık lekeleri ve buna benzer lekeleri  hızlıca ve kolaylıkla yok eden Sinoz leke kremi, içeriğinde A, B, C, E, F, H vitaminlerini barındırır ve bu vitaminler cildi besleyerek yağ ve nem dengesini korur. Ayrıca 30 faktör güneş koruma özelliğiyle de, cildi güneş ışınlarının zararlarından muhafaza eder. Sinoz mavi anemon çiçeği kremi ve sinoz akne kremi olarak da bilinen bu mucizevi merhemi; el, yüz, boyun, dekolte, omuz gibi bölgelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sinoz Leke Kremi Faydaları

  • Eğer cildinizde renk bozuklukları ve ton farklılıkları varsa Sinoz leke kremiyle bu farklılıkları eşitleyebilirsiniz.
  • Sinoz leke kremini, cildinizdeki lekeler yok olduktan sonra da kullanmaya devam edebilirsiniz. Krem, cildinizi besler ve yenileyip tazeler.
  • Sinoz leke kremi etkisini en az 1 hafta içinde göstermeye başlar.
  • Sinoz leke kremi kullanmaya başladıktan itibaren cilt lekeleri silikleşmeye başlar ve cilt aydınlanır. Kremin içeriğindeki maddeler doğal olduğu için, alerjen değildir. Alerjik reaksiyon sebebiyet vermez. 
  • Sinoz leke kremi, sadece yüzdeki lekeler için değil; boyun, dekolte, omuz, el, kol, bacak gibi vücudun diğer bölümlerindeki lekeler için de rahatlıkla kullanılabilir.
  • Sinoz leke kremi kullananlar sivilce izleri, hatta mimik çizgilerinden kurtulduklarını, soyulma ile başlayan cilt yenilenme sürecinde çok kısa süre içinde rahatsız oldukları lekelerden kurtulduklarını belirtiyorlar.
  • En sık sorulan soru ise Biolog mu Sinoz mu olarak karşımıza çıkmaktadır. Cilt yapınıza en uygununu kullanmanız en doğru seçenek olacaktır.

Sinoz Leke Kremi Fiyatı

Sinoz leke kremi nerede satılır; kendi ewbsitelerinde ve büyük şehirlerdeki bazı eczanelerde satılmaktadır. Genelde site üzerinden online satın alınmaktadır.

Sinoz Leke Kremi Fiyatı: Sinoz leke kreminin 2018 fiyatı 80 TL civarındadır.

İlgili yazı: Sinoz beyazlatıcı krem

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Iki yıldan buyana lekelerim var ve bu süreçte Dr gittim bisuru değişik ilaçlar kullandim bunun yanı sıra başka ilaçlarda kullandım ama hiç ama hiç fayda görmedim gerçek payı nekadar doğru bilmiyorum ama gerçekten lekelerim kurtulmak istiyorum nwkadar garanti veriyorsunuz ürün hakkında bilgilendirirseniz sevinirim teşekkür ederim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?