• TARİH: 24.08.2019
Terazi Burcu Yükseleni

Terazi Burcu Yükseleni

Yükselen burç, bir kimsenin doğduğu saatte doğu ufkundan yükselen burç olarak tanımlanabilir. Genellikle insanlar, güneş burçlarını bilirler. Güneş burcu, kişinin doğduğu anda güneşin içerisinde bulunduğu burç konumudur. Ancak astrolojiye göre kişilik analizi yapmak ve yıldızların etkilerinin kişilerin yaşamında ne anlam ifade ettiğini bilmek için yükselen burcun da hesaplanması gerekir.

Güneş burcu kişilerin karakteristik özelliklerini ve içsel görüşlerini etkilerken yükselen burç, kişinin dışa dönük olan yüzünü etkiler. Buna bir başka deyişle, kişinin başkaları ile kurdukları sosyal etkileşimlerin gücünü aldığı astroloji çizgisi de denilebilir.

Yükselen Terazi Burcu

Astroloji haritalarına göre yükselen terazi burcu olan kimseler, sosyal ilişkilerinde çok başarılı olan, güler yüzlü ve sempatik kimselerdir. Son derece büyük bir estetik duyarlılık ve zevke sahip olan bu kimseler, sanatsal faaliyetlere de merak duyarlar. Özellikle aslan burcu yükselen terazi olanlarda bu sanatsal duyarlılık hat safhadadır. Başarılı sanatçıların doğum haritası incelendiğinde, bu burçtan olanların sayısı hiç de az değildir. Hayata oldukça pozitif bakan yükselen burcu terazi olan aslanlar, çevresinde nazik, sevecen, hoş görülü kimseler olarak tanınırlar.

Terazi Yükseleninin Güneş Burcuna Etkileri

Yükselen burcu terazi olanların güneş burçları her ne olursa olsun, terazi burcunun sağladığı denge ve uyum onların hayatlarının önemli bir parçası olacaktır. Bu kimseler, iş ilişkilerinden özel hayatına kadar bütünlük ve uyumu yakalamak istemektedirler.

Başak Burcu Yükselen Terazi

Terazi yükselen burcu, bütün güneş burçlarına olumlu bir hava katmaktadır. Örneğin temizlik ve düzene karşı büyük bir hassasiyet gösteren ve hayatını sıkı kurallarla yönetmeyi seven  başak burcu yükselen terazi ile birlikte daha yumuşak standartlar oluşturarak hayatına devam edebilir. Ayrıca başak burcunda terazi yükseleni olan kimselerin yaratıcılık duyguları oldukça gelişmiştir. Parlak fikirler üretmede ustadırlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?