Sağlık

Tüy Azaltıcı Kremler

Tüy azaltıcı kremler ile birlikte tüyleriniz daha geç çıkmaya başlar. Bu kremlerin tek ortak noktası tüyleri engellemeye yönelik çalışmasıdır. Piyasada bir sürü tüy azaltıcı krem mevcut  bu tüy azaltıcı kremlerden en iyisi hangisi. Birlikte inceleyelim.

Tüy Azaltıcı Kremler

Deo Cure Tüy Azaltıcı Krem

Deo Cure krem ile birlikte 2 kullanım sonrası tüyleriniz azalmaya başlar. 2. aydan sonra tüyleriniz daha az ve incedir. Tüylerin köklerini etkileyerek daha az ve ince çıkmalarını sağlayan Deo Cure kreminin içinde Aleovera, E vitamini, Provitamin B5 ve B12 vitamini bulunur. Deo Cure kremi epilasyondan sonra kullanılmaz. Epilasyon yerine kullanılır. Tüylü bölgeye sürüldükten sonra 10 dakika bekletilir. Daha sonra ılık su ile yıkanır. Kullanımı bu kadar basittir.

Sandex Tüy Azaltıcı Krem

Sandex krem ile birlikte tüyleriniz kısa süre içinde azalır. Sandex tüy azaltıcı kremi epilasyondan sonra kullanmanız gerekir. Öncelikle tüylerinizi almalı daha sonra bir hafta boyunca her gün sandex krem uygulaması yapmalısınız. Sandex krem tüy köklerinin zayıflamasını sağlayarak tüylerin daha az çıkmasını sağlar.

Bioder Tüy Azaltıcı Krem

Bioder tüy azaltıcı krem kıl köklerinin ihtiyacı olan besini keserek zayıflamalarını sağlar. Kıl kökleri zayıflayan bölgelerde tüy çıkmaz veya daha az çıkar. Tüylerinizi yok ederken aynı zamanda cilde bakım sağlaya bir kremdir. Bioder kremi uygulamadan önce kılların alınması şarttır. Epilasyon olarak kullanılmaz. Sadece bayanlar için değil erkekler içinde uygun bir kremdir. Bütün cilt tiplerinin kullanabildiği Bioder krem gece kullanımlarında daha iyi sonuçlar verir.

Capilex Tüy Azaltıcı Krem

Capilex krem ile birlikte tüy olan bütün bölgelerinize bakım yapabilirsiniz. Tüyleri azaltmasının yanında deriye bakım sağlayan bir kremdir. Capilex krem en az 6 ay süre ile kullanılmalıdır. Öncelikle tüylerinizi kökünden aldıktan sonra Capilex kremi masaj yaparak uygulamalısınız.

Cosmed Tüy Azaltıcı Krem

Cosmed krem genellikle yüz bölgesi için tasarlanmıştır. Yüzde bulunan tüyler daha incedir. Buna uygun formüle edilerek tasarlanmış bir tüy azaltıcı kremdir. Öncelikle tüyler ağda yolu ile alındıktan sonra yüze masaj yapılarak sürülür. Her akşam kullanıma uygun bir kremdir. Dilerseniz Cosmed Tüy azaltıcı serum ile birlikte kullanabilirsiniz.

İlvina Tüy Azaltıcı Krem

İlvina krem bitki özlerinden oluşmuş bir tüy azaltıcı kremdir. Bitki özlerinden gelen şifa ile tüylerinizin tamamen yok olmasını sağlar. Bunun için uzun süre kullanım şattır. Uygulamak istediğiniz bölgedeki tüyleri kökünden aldıktan sonra, İlvina kremi uygulayabilirsiniz. Kremi uygulama zamanınız tüyler tekrar çıkana kadar devam etmelidir.

Dermogut Tüy Azaltıcı Krem

Dermogut krem aloevera içerir. Hem erkeklerde hem de bayanlarda kullanılabilecek bir üründür. Dermogut kremini sürmeden önce tüylerin kökünden alınması gereklidir. Daha sonra krem sürme işlemine başlayabilirsiniz. Kullanıldığı süre içinde tüyleriniz daha seyrek çıkar ve cildin daha yumuşak olmasını sağlar. Cildinize günlük bakım içinde ideal bir kremdir.

Blue Ocean Tüy Azaltıcı Krem

Blue Ocean krem ile birlikte tüylerinizden uzun sürede kurtulursunuz. Tüyler tamamen alındıktan sonra Blue Ocean kremi kullanabilirsiniz. Masaj yaparak kullanıldığında daha etkili sonuçlar verir. 6 ay kullanım için uygun bir süredir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı