• TARİH: 12.08.2019
Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu, diğer burçlara göre şanslı ideallerine bağlı bir burçtur. İnsanlar yay burcunu özgürlüğüne bağlı oluşları ve olaylara karşı iyimser duruşları ile tanımlamaktadır. Kötü bir olay karşısında bile soğukkanlılıklarını koruyarak, topluluk arasında lider duruma gelebilirler. Ruhen üzüntülü bile olsalar, karşılarındaki kişilere asla gerçek duygularını belli etmezler. Bu nedenle her zaman neşeli ve topluluk arasında ön plana çıkmayı başaran kişilerdir.

  • Özgürlüklerine düşkün oluşları seyahat duygularını da geliştirmiştir.
  • Gezmeyi, örmeyi ve farklı şeyler öğrenmeyi çok severler.
  • En belirgin özellikleri arasında meraklı oluşları da gelmektedir.
  • Bu nedenle onlar için öğrenmenin yaşı yoktur.
  • Yay burçları şanslı oluşları ile de bilinmektedir.
  • Hem aşk hem de iş anlamında şansları oldukça yaver gitmektedir.
  • Jüpiter’in temsilcisi yay burcu olduğu için Jüpiter’in şans yıldızından yararlanırlar.
  • Dost canlısı, neşeli ve pozitif bir kişiliğe sahiptirler.
  • Bu özellikleri sayesinde gözler her yerde onların üzerinde olmaktadır.

Yay burcu erkeği her zaman fiziksel görünüşü ile ön planda olmayı başarabilmiştir. Kaslı ve güçlü kolları, dolgun dudakları ve uzun boyları sayesinde karşı cinsi kendine hayran bırakma konusunda oldukça başarılıdırlar. Özgürlüklerine düşkün olmaları sebebiyle saç ve sakal konusunda da oldukça rahattırlar. Spor kıyafetlerde hoşlanırlar ve her zaman atletik bir görünüşe sahip olurlar.

Yay Burcu Erkeği Özellikleri

Yay burcu özellikleri erkek ve bayanlarda farklılık göstermektedir. Yay burcu erkeği, daha inatçı ve daha bağımsızdır. Hayatlarına fazla karışılmasından hoşlanmazlar. 

Yay burcu erkeği özellikleri arasında en belirgin olanı; entelektüel oluşlarıdır. Kendilerine hayran bırakmayı ve bilgili görünmeyi çok severler. Kendilerine güvenleri oldukça fazla olmasına rağmen, söz konusu kadınlar olunca biraz kararsız kalabilirler. Çünkü yay burcu erkeği her zaman en iyiyi ve en güzeli istemektedir. Kadınlar konusunda da ikileme düşmeleri oldukça mümkündür. Bu nedenle yay burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusu oldukça sık sorulmaktadır.

Yay burcu erkeği, ön planda olmayı sevdiği için kadınının da böyle olmasını ister. Bilgili, kendinden emin ve ideallerine düşkün kadınlar yay burcu erkeğinin dikkatini çekebilmektedir. Ama özgürlüğünü kısıtlamayan bayanlar yay burcu için ideal kişilerdir. 

Yay Burcu Erkeği Cinsellik

Yay burcu erkeği cinsellik konusunda da oldukça heyecanlı bir kişiliğe sahiptir. Partnerini cinsellik açısından mutlu edebilecek heyecanlar arar. İlişki de cinselliğin önemli olduğunu savunan yay burcu erkeği, cinsel hayatları canlı tutma konusunda oldukça tutkuludur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?