• TARİH: 14.08.2019
Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını

Yay burcu sahip olduğu özellikler ile birçok burcu kıskandırmakta ve neredeyse kusursuz özellikleri ile hayatlarına yön verebilmektedirler. Yay burcu özellikleri kadın ve erkek ayrımı yapılmadan çalışkan, azimli, başarıya odaklı, pratik çözüm üretebilen, enerjik ve eğlenceli olarak sıralanabilir.

Yay burcu kadını ilişkilerine sahip çıkan ve romantik özellikler göstermektedir. Partneri ile gezmeyi ve eğlenmeyi sever. Partneri yay burcu kadını ile olan ilişkisinde sıkılmaya neredeyse vakit bulamaz ve hareketli bir hayata sahip olur. İyi bir gözlemci olan yay burcu kadını aşk hayatını partnerinin özelliklerine göre şekillendirerek onu dünyanın en mutlu erkeği yapar.

Yay Burcu Kadını  Özellikleri

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yay burcu kadını aşk hayatı hareketli kişiliği ile renklenir. Ne yazık ki çoğu zaman kendisi gibi hareketli kişilerle aşk yaşamaz ve bu ilişkileri de kısa sürede sonlanır. Duygusallığa önem veren yay burçları, duygularını ifade etmekten kaçınmaz ve sevdiğini açıkça hem sözlü hem de hareketleri ile dile getirir. Ancak partnerinden aynı karşılığı görememesi motivasyonunu düşürür ve duygularını köreltir. Yay burcu verdiği kararları uygulama konusunda en istikrarlı burçlardan birisidir ve ilişkilerinde de nokta koyduğu zaman geri dönüşü kesinlikle olmaz.

Yay Burcu Kadını Cinsellik

Yay burcu kadını cinsellik hayatında günlük yaşamda olduğu gibi hareketlidir. Farklı fantezilere açıktır ve partnerini memnun etmek için yenilikler denemekten kaçınmaz. Partnerinden ilgi görmek ister ve karşı tarafın ilgisinin azaldığını hissederse ilişkisini sonlandırmak için tereddüt etmez.

Hareketli sosyal hayatlarına karşılık Yay burçları aile yaşantılarına da oldukça önem gösterir. Her ne planı olursa olsun arada mutlaka ailesine zaman ayırır ve onları ihmal etmez. Aile bağları en kuvvetli burçlar arasında olan Yaylar, bu özelliklerini kendi yapacakları evliliklerinde de gösterirler ve temeli sağlam evlilik yaşamları olur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?