• TARİH: 13.08.2019
Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri

Yay burcu olanlar genelde uzun boylu, beyaz tenli kişilerdir. Çok özgüvenlidirler iyimser kalpleri yüzlerine yansımıştır. Çok çekici bir gülüşe sahiptirler. Sıra dışı ve farklı giysiler giymeyi tercih ederler. Bu sebepten onları fark edememenin imkanı yoktur. Çocuksu kişilikleri ile hep içlerinde taşıdıkları bir çocuk vardır.

Yay Burcu Erkeği Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri Erkek düşünceli, meraklı, neşeli, entelektüel ve sıcakkanlı kişilerdir. Çok iyi niyetli ve sosyaldirler. Arkadaşlarına çok bağlı, arkadaş canlısıdırlar. Hareketsizlik hiç yay burcu erkeklerine göre değildir. Hareketsiz ortamlarda yay burcu erkeği çok çabuk sıkılır. O hep enerjik olmak ve açık havalı alanlarda bulunmak ister. Kapalı alanlarda uzun süre bulunmaktan hiç hoşlanmazlar.

Yay burcu erkeği kültürlü ve her konuda bilgi sahibidir. Bu onun araştırmayı seven meraklı bir kişiliğe sahip olmasından dolayıdır. Eleştiri yapmayı sever ve oldukça açık sözlüdür. Bazı zamanlar bu özellikleri pot kırmalarına sebebiyet vermektedir. Cömertliği ön planda olan yay burcu erkekleri, çok tutumsuz ve savurgandırlar.

Özgürlüğüne çok bağlı olan yay burcu erkeği yalnızlıktan hoşlanır, kimseye kolay kolay bağlanamaz ve evlilik yapmaktan çok korkarlar. Onların kadınlarda aradığı en büyük özellik güzellik ve kafa yapısıdır. Kültürlü kadınlarla sohbet etmekten çok hoşlanırlar. Yay burcu erkekleri bir kadından hoşlanınca ilgilerini yoğun bir şekilde belli etmeye çalışırlar. Ancak aradıklarını bulamadıkları an soğuyup, çabucak uzaklaşırlar. Bu sebeple yay burcu erkeğini tamamı ile anlamaya çaba sarf etmek gerekir. Yay Burcu Özellikleri Erkek bu şekildedir.

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri Kadın’a bakacak olursak, kadınları bilgili, kültürlü, espritüel, alımlı, zeki ve düşüncelidirler. Hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Küslüğü sevmez ve kendisine yapılan hataları kolay affeder. Zeki ve kavrama özelliği güçlüdür. Birden fazla konuyla aynı anda ilgilenebilir ve hepsi hakkında bilgi sahibi olabilirler. Yay vurdu kadınları çabuk bıkan ve sıkılan bir yapıya sahiptir. Huzursuzluğun olduğu ortamlarda bulunmaktan hiç haz etmezler. Çevresinde güzel ahlaki ile aranan bir arkadaştır. Arkadaşlarını çok önemser ve sadakatlidir.

Yay burcu kadınları eğlenmeye ve gezmeye bayılırlar. Seyahat etmekten, yeni yerler görmekten, yeni kişiler ile tanışmaktan büyük keyif alırlar. Maddi açıdan her adım güçlü olmak ister. Erkeklerle olan ilişkisinde öncelikle dostluğa ve arkadaşlığa büyük önem verirler. Özgürlüğüne baya düşkünlerdir. Kısıtlanmaya ve emir almaya hiç tahammül edemezler. Bu sebeple evlilik onlara uzak gibidir. Genelde aşk ve arkadaşlık kavramlarını karıştıran yay burcu kadınları dostluk duygusunu ve güven duygusunu ararlar. Beğendiği kişiler ile sohbet edip, fikir alışverişlerinde bulunmaya önem verirler. Bu burcun kadını evlendiğinde çok keyifli biri olacaktır. Çocukları çok sever.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?