• TARİH: 23.08.2019
Yay Burcunun Yükseleni

Yay Burcunun Yükseleni

Yay burcu özgürlüğe düşkün olmasıyla tanınan burçtur. Bir ok, gergin bir yaydan nasıl fırlarsa, yay burcu insanı da gitmek istediğinde hiçbir şekilde durdurulamadan o şekilde uçsuz bucaksız yollar alabilir ve durdurmaya kalkarsanız, ok gibi delici sözlerine maruz kalabilirsiniz. Yükselen yay burcu özellikleri arasında ise her ortama uyum sağlayan esnek yapı, girişkenlik, heyecanlı yapı, sosyallik, kıvrak zeka, sıcakkanlılık, bazen patavatsızlık olarak algılanan açık sözlülük, özgürlüğe olan düşkünlük sayılabilir.

Yükselen Yay Burcu

Herhangi bir burçta yükselen yay burcu olduğunda, işte bu nedenle araya bir özgürlük merakı karışacaktır. Bu en evcil burçlardan biri olsa bile! Muhakkak yükseleninde yay taşıyan bu burcun insanının keşfetmek isteyeceği alanlar, peşinden gitmek isteyeceği meraklar, yüzünde hissetmek isteyeceği rüzgarlar olacaktır.

Yükselen Yay Burcu Kadın

Yükselen yay burcu kadını yöneticisi Jüpiter’in de etkisiyle hoş görülü ve uyumludur. Buna rağmen o özgürlükçü ruhun getirdiği bir etkiyle değişen bir ruhu vardır. Bu durumu size uyumsuz gibi yansıyabilir. Yükseleninde yay burcu taşıyan erkek ve kadınlar bilgiye aç, her zaman öğrenmeyi seven ve sporcu kişilerdir.

Çevrenizde sürekli gittiği yerlerden minik biblolar ve oranın kültürüne ait eski medeniyet sembolleri alan, evinde çok eski zamanlara ait dergiler biriktiren, duyduğu her konuya merak salan ve öğrenmek isteyen, arkadaş çevresi geniş bir kadın varsa kesinlikle yay burcudur.

Yay burcu yükselen olan her burç bu tip benzer özellikleri kendi asli burcuyla birlikte harmanlayacaktır.

Örneğin burcu yengeç yükseleni yay olan biri medeniyetlere ait ev yaşantılarını merak edecekken, yükseleni yay olan bir aslan da medeniyetlerin silahlarını, hakimiyet nişanlarını merak edecektir ve her iki burcun insanı da yay etkisiyle özgürlüğüne, gezmeye ve bilgiye meraklı olacaktır. Bunlar, yükselen yay burcunun en belirgin özellikleridir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?