• TARİH: 23.08.2019
Yengeç Burcu Hangi Ay

Yengeç Burcu Hangi Ay

Yönetici gezegeni ay burcu olan yengeç burcunun genel özellikleri arasında, duygusal ve duyarlı olmaları, evlerine düşkün olmaları gelmektedir. İyi kalpli, neşeli ama aniden nedensiz somurtabilen bir yapıya sahiptirler. Bazen herkesi dinlerler, bazen ters cevap verirler, bazen hiç konuşmazlar, bazen de kendi dertlerini anlatmaktan başkalarını dinlemezler. Yengeç burcu insanı karmaşıktır. Geniş bir sorumluluk duygusuna sahiptirler. Yengeç burcu insanıyla bazen aranızda bir duvar varmış gibi hissedersiniz. Bazen her şeyden uzak, içe dönük dururlar.

Yengeç Burcu Tarihi

Yengeç burcu tarihi öğrenmek isteyenler için, 23 Haziran başlangıçlı 22 Temmuz bitişlidir. Yengeç burcu tarihleri arasında doğanlar gülmeyi aşırı derecede severler. Mizah duyguları gelişmiştir. Gizemli olmasıyla tüm burçlar arasında birinci sıradadır. Su grubunda olan yengeç burcu, en insancıl burçlar arasındadır. 

Yengeç burcu doğum tarihi 23 Haziranda doğanlar ile 22 Temmuza kadar doğanlar arasındaki zaman dilimini kapsar. Yengeç burcu tarihi öğren burçların tarihlerine göre öğrenilir.

Yengeç burcunun olumlu yanları, nazik, hassas, sempatik, merhametli, yuva sevgisi yüksektir. Yengeç burcunun olumsuz yanları ise, Aşırı duygusal, kuşkucu, dağınık, kıskançtır. 

Yengeç burcu kadını

Yengeç burcu kadınının mizacı çok hoştur. Evcimen, sıcakkanlı, romantiktir. Cömert ve hassastır. Partnerine sadık ve kıskançtır. Anaçtır, ideal anneler burcu, yengeç burcudur. 

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeği ise, nazik, dürüst, ağır başlı, hassastır. Yengeç burcu erkeği pratik bir zekaya sahiptir. Paraya çok önem verirler. Yalandan hoşlanmazlar. En iyi babalar yengeç burcundan çıkar.

Yengeç Burcu Rengi

Yengeç burcu rengi, beyaz, deniz mavisi, çiçeği nilüfer, beyaz gül, uğurlu taşı incidir. Karşı burcu oğlak, şanslı günü pazartesidir. Yengeç burcu ayın etkisinde olduğu için ruh hali ona göre değişir. Hislerine güvenen, duygularıyla hareket eden kişilerdir. Müziğe yatkındırlar. Yengeç burcundan iyi bir iş adamı, ev kadını, anaokulu öğretmeni olabilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?