• TARİH: 13.07.2019
Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını

22 Haziran-22 Temmuz ayları arasında doğan yengeç burcu kadını, fiziksel olarak genellikle yuvarlak yüz hatlarına, gür saçlara ve özellikle dikkat çekici çenelere sahip olurlar. Yengeç burcu kadınları genel olarak çok iyi giyimlidir ve tarzlarına çok güvenirler bu nedenle etraflarındaki kişiler onları giyim alanında bir ikon olarak görmektedir.

  • Yengeç burcu kadınları, evlerini ve ailesini her şeyden önde tutmalarıyla bilinmektedirler.
  • Geleneklerine bağlıdırlar ve eşi ve çocukları tarafından sevilebilmek onlar için her şeyden daha önemlidir. 
  • Yengeç burcu özellikleri kadın bakıldığında, duygusallıklarıyla bilindikleri ve her zaman mantıkla değil de duygularıyla hareket ettikleri görülmektedir.
  • Kendilerini heyecanlandıracak olayları çok severler ve sevdiklerinden her daim mutlaka ilgi görmek isterler.
  • Ani değişikliklere çok sıcak olmasalar da hoşlarına gidebilecek yenilikleri severler ama genel olarak alışkanlıklarından vazgeçmeleri biraz zor olur. 
  • Yengeç burcu kadını özellikleri içerisinden bir tanesi de çok anaç olmaları ve çok iyi bir anne olabilmeleridir.
  • Bu özellikleri evlerine çok bağlı olmalarından da ileri gelir.

Yengeç burcu kadınları, sezgileri çok güçlü kadınlardır ve sezgilerinde genellikle yanılmadıkları için onlardan yola çıkarak karar vermeyi tercih ederler. Aynı zamanda yengeç kadınları çok kırılgan ve hassastır. Etrafındakileri çok değer verdiklerinden genellikle çabuk kırılırlar. Kendisi hakkında çok fazla konuşmayan yengeç burcu kadını kendisi hakkındaki eleştirilere de pek açık değildir. Ancak başkaları hakkında fikir yürütmeyi severler, bu da onların olumsuz özelliklerindendir.

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç burcu kadını için aşk çok önemlidir. Yengeç burcu kadını aşk hayatında partnerine karşı oldukça sadık ve bir o kadar da kıskançtır. Sürekli ilgi ve sevgi bekler. Eğer partnerine sorunlar yaratmaya başladıysa ve artık onun yaptıklarını doğru bulmuyorsa sevgisi azalmış demektir. Yengeç burcu kadını cinsellikanlamında oldukça ateşlidir. Duygularıyla hareket eden bir burç olduğundan cinsellikte de tutkuyu ve aşkı arar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?