• TARİH: 19.07.2019
Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri

Ani tepkileri ile tanınan yengeç burcu, olumlu ya da olumsuz durumlar karşısında ani tepkiler verirler. Kendilerini dış etkenlere karşı koruyabilmek için duvarları olan yengeç burcu insanları, aslında son derece duygusal ve hassastır. Örmüş oldukları duvarların yıkılabilmesi için, karşılarındaki insana güvenmeleri gerekir. Yengeç burcunun güvenini kazanan her kimse sırtı yere gelmez. Kalp kırmayı sevmeyen yengeç burçları moralleri bozulursa, kolay kolay hiç kimse onları toplayamaz. Mizah duyguları oldukça gelişmiş olan yengeç burçları gülmeyi severler. Ev yaşamına düşkünlerdir.

Yengeç Burcu Özellikleri Kadın

Ev yaşamına aşırı derecede önem veren yengeç burcu özellikleri kadın bireylerin en belirgin özellikleridir. Yalandan nefret eden yengeç kadını soğuk değildir. Aksine yengeç kadınları oldukça sıcakkanlı davranışlar sergilemektedir. Duygusallığa yatkın olduklarından, romantizmden hoşlanırlar. Yeniliğe açık değillerdir; ama farklılıkları da reddetmezler. Sadece geleneklerine ve alışkanlıklarına son derece bağlıdır.

Anaç bir yapıya sahip olmaları yengeç burcu kadını özellikleri arasındadır. Bu nedenle yengeç kadınından ideal bir anne olabilir. Ev hayatını seven yengeç kadını, en iyi şekilde annelik yapabilecek kadınlardandır. Sezgilerine güvenen yengeç kadınları, genellikle sezgilerine güvenerek hareket ederler.

Yengeç Burcu Özellikleri Erkek

Nazik bir kişiliğe sahip olma yengeç burcu özellikleri erkek bireylerin ön plana çıkan özelliklerindendir. İnsanları kırmaktan ve üzmekten hoşlanmayan yengeç erkeği, daima ağır başlıdır. Bu davranışları sayesinde insanların dikkatlerini kolay bir şekilde çekerler. Sevgi ve saygı, yengeç erkeği için oldukça önemlidir.

Akıllı ve pratik zekaya sahip olmaları yengeç burcu erkeği özellikleri arasındadır. İnsanların zayıf yönlerinden faydalanmayı sevmezler. Bir konuyu kolay bir şekilde analiz etme yeteneğine sahiptirler. İyi bir gözlemci olan yengeç erkeği, her olayı çözümleyip yorumlayabilir. Bu kabiliyetleri dışında, gönülleri çok zengindir. Bazen ilk yardıma koşan olmadıkları için bencillikle suçlansalar bile, yardım etmeyi severler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?