• TARİH: 23.08.2019
Yengeç Burcu Yükseleni

Yengeç Burcu Yükseleni

Burçlar dünyasında yengeç burcu yükselen sahibi insanlar naif bir kişiliğe sahiptirler. Size, onları uzun zamandır tanıyormuşsunuz hissi verirler. Çevrelerine karşı duyarlıdırlar ve özellikle kalabalık ortamlarda kolayca heyecanlanabilirler. Tehdit altında olduklarını hissettiklerinde içgüdüsel olarak kendilerini korumaya alırlar. Genellikle farklı ortamlara girdiklerinde ve yeni insanlarla tanıştıklarında utangaç davranırlar. Bu tür durumlarda temkinli davranırlar ve biraz daha rahat hissettiklerinde yavaş yavaş ısınmaya başlarlar. Yardımsever ve sevimlidirler.

Diğer yandan yükselen yengeç burcu kendi içlerine çok fazla çekildiklerinde sevimli ve ulaşılabilir olmak dışında her türlü ruh haline bürünebilirler. Huysuz, güvensiz veya aşırı duyarlı görünebilirler.

Kadın olarak, yükselen yengeç burcu kadını hayatını bir düzene oturtmak ister. Güvenlik onlar için önemlidir ve bunu elde etmek için biraz özgürlükten feragat etmeye hazırdırlar. Duygusal ve finansal açıdan istikrarlı olmanın yanında hayatlarında güçlü bir eş tercih ederler. İlişkilerinde belli kuralları severler, böylece herkesin nerede durduğunu bilirler. Pratik ve gerçekçidirler ve evlilik hayatlarında bile böyle davranırlar. Kaçamak, sıradan ilişkileri sevmezler.

Onlar için duygular her zaman samimiyetle yakından ilişkilidir. Bu yükselen burca sahip insanlar kişisel hedeflerini ve hırslarını tatmin etmek isterler ancak çok savunmasız görünebilirler. Bu yüzden bazıları bir işi yapabilecek kadar güçlü olup olmadıklarına karar vermekte zorlanır. Öte yandan, kırılgan yanlarını bir güç cephesinin arkasına gizleyebilirler.

Genel olarak yükselen yengeç burcu özellikleri: yaratıcı ve duygusaldırlar. Cana yakın birer dinleyicidirler ve iyi bir sohbetin tadını çıkarırlar. Bu yükselen burca sahip insanlar evlerine çok bağlıdırlar. Eleştirilere karşı çok hassastırlar. Geçmişe takılı kalmayı severler. Rahatlık onlar için çok önemlidir. Bir şeyler biriktirmeyi severler. İlgi görmekten keyif alırlar. Onları rahatlatmak kolaydır. Başkaları tarafından etkilenmeye son derece açıktırlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?