• TARİH: 23.08.2019
Zen Parfüm

Zen Parfüm

Her erkek ve bayan karşı cinsi etkilemek için parfüm kullanır. O vurucu kokuyu bulmak kolay değildir. Hem bayanlara hem de erkeklere hitap eden shiseido zen parfüm, dünya çapında birçok kullanıcıya sahiptir. Zen parfüm‘ün geçmişi 1872’e dayanmaktadır.

Zen Parfüm Bayan


Zen Parfüm Bayan

Zen parfüm bayan incelendiğinde piyasaya sürülmüş olan koku tasarımcısı Michael Almairac olan odunsu koku ile çiçeksi kokunun harmanlandığı parfümdür. Adeta notadan notaya geçiş yapacağınız bu parfüm size hediye edilen en iyi parfüm olacaktır. Kokusu gibi şişesinin tasarımı da sıradan parfüm şişelerinden çok farklıdır. Japon tasarımcı Japon çay bahçelerinden esinlenerek hazırladığı şişe ile adeta kokuyu bütünleştirmiştir. Parfümün kalıcılığı altı ile on saat kadardır. Bayanların gündüz kullanmayı tercih edeceği bu parfümü, ayrıca set halinde satın almaları da mümkündür.

Zen Parfüm Erkek


Zen Parfüm Erkek

Zen parfüm bayan olurda zen parfüm erkek olmaz mı? Şehrin ve işin kovalamacısından yorulmuş erkeklerin adeta stresini uzaklaştıran bu parfüm, otuz beş yaş üzerindeki erkekler için adeta aroma terapi etkisine sahip bir kokudur.

  • Kinkan meyvesi
  • Bergomat
  • Nashi meyvesi
  • Baharatlı hindistan cevizi ve orman gülü
  • Menekşe
  • Paçuli ve misk

kokuları arasındaki o eşsiz geçiler adeta kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmenize neden olacaktır. Parfümün kalıcılığı altı ile on saattir. Gündüz işe giderken parfümü sıkın ve etkisini gün boyu hissedin.

Zen Parfüm Fiyatı


Zen Parfüm Fiyatı

Erkek parfümü 100 mililitre olanları ortalama 410 liraya satılırken, 50 mililitre olanları ortalama 180 liraya satılmaktadır. Ayrıca erkekler için olan deodorantlı stick roll onlar 81 liraya satılmaktadır.

Bayan parfümü 50 mililitre olanları ortalama 360 liraya satılırken, 100 mililitre olanları ortalama 485 liraya satılmaktadır.

Parfümlerin fiyatları getireceğiniz siteye bağlı olarak da değişebilmektedir. Gittigidiyor.com gibi bir siteden daha uygun fiyata hatta neredeyse yarı fiyatına bulmanız mümkündür.

Zen Parfüm Yorumlar


Zen Parfüm Yorumlar

Hem bayan hem de erkek parfümleri için yorumlar son derece önemlidir. Bayan parfümleri için Asya zarafeti olduğu söylenirken, erkek parfümleri kadınların en çok beğendiği 20 parfüm arasındadır. Büyülü notalara dalmak isteyenlerin kesinlikle kullanması tavsiye ediliyor hem bayan parfümü hem de erkek parfümü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?